AB Bakanı'ndan 'Racon' Açıklaması

AB Bakanı Ömer Çelik, Erdoğan'ın "racon" sözleriyle ilgili bu işe nokta konulduğunu ifade ettiği bir açıklamada bulundu.

AB Bakanı'ndan 'Racon' Açıklaması
AB Bakanı'ndan 'Racon' Açıklaması Ecem Şenol
Bu içerik 754 kez okundu.

Avrupa Birliği Bakanı Ömer Çelik, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kimilerinin şahsı adına adeta racon kestiğinin anlaşıldığını, racon kesilecekse bu raconu bizzat kendisinin keseceğini ifade ettiği sözlerine ilişkin açıklama yaptı.

Ömer Çelik NTV 'de katıldığı programda konuya ilişkin olarak, Anadolu'da AK Parti'nin sivil ayağı denilerek oradaki idarecilerle belli ilişkiler geliştirmeye çalıştıklarını ve bu tip olaylarda çok hassas olduklarını aktardı.

Bazen bazı kişilerin çıkıp, belli kişilerin AK Parti'nin içinden konuştuğunu iddia ederek açıklama yaptığını ifade eden Çelik, bu konularda son zamanlarda daha hassas olmak gerektiğini belirttiği açıklamasında, sosyal medyanın büyük bir okyanus olduğunun altını çizdi. Çelik, AK Partili siyasetçilere nasıl AK Partili olması gereken mesajların da olduğunu ve cumhurbaşkanı tarafından dile getirilmiş olmasının bu işe artık bir nokta konulduğu anlamına geldiğini ifade etti.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Türkiye Gündemi

AB Bakanı Ömer Çelik Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklama Racon Sosyal Medya Türkiye Avrupa Ak Parti Program
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500