Abdullah Gül’den Erdoğan’a Cevap

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kastamonu AKP kongresinde yaptığı konuşmasında, KHK eleştirisi yapan 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e yönelik isim vermeden çok ağır eleştiride bulunmuştu. Bunun üzerine Gül, Twitter hesabı üzerinden Erdoğan’a cevap verdi.

Abdullah Gül’den Erdoğan’a Cevap
Abdullah Gül’den Erdoğan’a Cevap Meltem Yüksel
Bu içerik 702 kez okundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kastamonu AKP kongresinde yaptığı konuşmasında, KHK eleştirisi yapan 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e yönelik isim vermeden, "Biz bir yolda aynı dava arkadaşı değil miyiz? Bu husumet kervanına bizim dava arkadaşlarımızın bir kısmı da nasıl katılıyor, birilerinin zil takıp oynamalarına vesile oldukları için yazıklar olsun" demesi üzerine 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’den cevap geldi.

Gül, 11. Cumhurbaşkanlığı Ofisi'nin Twitter hesabından; "Bir süredir basın yayın organları ve sosyal medya üzerinden bazı milletvekilleri ve ilgili troller tarafından şahsıma karşı yapılan saygısızlık, hakaret ve ahlak sınırlarını aşan saldırıların son açıklamamdan sonra giderek arttığına dikkat çekiyorum. Partimizin kuruluş ilkelerinden biri olan düşünce ve ifade özgürlüğüne inanan birisi olarak, gerekli gördüğüm durumlarda görüşlerimi açıklamaya devam edeceğim" dedi.

 

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Rektör İbiş’ten Oğluna Kontenjan Kıyağı

KHK Kastamonu Cumhurbaşkanı Twitter Recep Tayyip Erdoğan Abdullah Gül
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500