Abdüllatif Şener’den Çarpıcı AKP Açıklaması

AK Parti eski Genel Başkan Yardımcısı Abdüllatif Şener, katıldığı programda AKP’nin seçimlerdeki şansı hakkında değerlendirmede bulundu.

Abdüllatif Şener’den Çarpıcı AKP Açıklaması
Abdüllatif Şener’den Çarpıcı AKP Açıklaması Meltem Yüksel
Bu içerik 549 kez okundu.

AK Parti eski Genel Başkan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Halk TV'de yayınlanan Semra Topçu ile Güne Başlarken programına katıldı. Programda 2019 seçimlerine değinen Şener, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

AK Parti’nin seçimlerde şansının çok az olduğunu vurgulayan Şener, sürekli milli idareden bahseden Erdoğan, halkın sandığa yansıyan iradesinden emin olmadığı için rahatsızlık duymaya başladığını ittifak yasa teklifiyle de ‘halkın iradesini sandıkta nasıl çarpıtırım’ mekanizmalarını kurmaya çalıştığını söyledi.

Anı zamanda AKP’nin kurucu isimlerinden de olan Abdüllatif Şener, “Bakın ben iddia ediyorum, mevcut iktidar önümüzdeki 3 seçimde de kaybedecektir. İktidarın bu 3 seçimden hiç birini alma ihtimalini görmüyorum ama bir şartla… Muhalefet ciddi bir hata yapmazsa! Muhalefet ciddi bir hata yapmazsa hele hele Cumhurbaşkanlığı seçimlerini almalarını imkansız görüyorum” dedi.

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Sözde Haber Spikerinden Kan Donduran Sözler

Abdüllatif Şener AKP AK Parti Seçim Halk TV
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500