Ağaoğlu'nun Kızına Tek Düğün Yetmedi

Kızına Çırağan Sarayı'nda görkemli bir düğün gerçekleştiren Ali Ağaoğlu, buraya davet edemediği akrabalarına özel Uludağ'da 2 gün 2 gecelik bir düğün daha yapacak.

Ağaoğlu'nun Kızına Tek Düğün Yetmedi
Ağaoğlu'nun Kızına Tek Düğün Yetmedi Tuğba Önkibar
Bu içerik 1799 kez okundu.

Kızına Çırağan Sarayı'nda görkemli bir düğün gerçekleştiren Ali Ağaoğlu, buraya davet edemediği akrabalarına özel Uludağ'da 2 gün 2 gecelik bir düğün daha yapacak.

İş adamı Ali Ağaoğlu kızı Sena Kırcal ve damadı Koray Kırcal'a Çırağan Sarayı'nda görkemli düğün yapmış, bu düğün haftalarca konuşulmuştu. Ağaoğlu kızına bir düğün de Uludağ'da yapacak. Düğüne davetli tüm akrabalarının ulaşım masraflarını karşılayıp kalabilmeleri için de kendi oteli dahil olmak üzere 1 oteli daha kapatacak.

8 MİLYON DOLARLIK KÖŞK HEDİYESİ

Ali Ağaoğlu, damadına Emirgan'dan aldığı 8 milyon dolarlık köşkün tapusunu takdim etmiş, Mustafa Kırcal ise 23 yaşındaki gelini Sena Ağaoğlu'na 23 kiloluk altın takmıştı.

BİR DÜĞÜN DE ULUDAĞ’DA OLACAK

Ali Ağaoğlu, kızının Çırağan Sarayı'nda yapılacak düğününe davet edemediği yaklaşık 2 bin civarındaki akrabasını Uludağ'daki düğüne davet etti. Ali Ağaoğlu, düğüne çağırdığı memleketi Trabzon ve İstanbul'da yaşayan akrabalarının tüm ulaşım ve konaklama masraflarını da üstlenmiş.

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

"Yunanistan Artık Buna Son Versin"

Ali Ağaoğlu Düğün Çırağan Sarayı Uludağ Magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500