Akit'in Hedefi Kılıçdaroğlu: Kulağından Tuttuğunuz Gibi...

İktidara yakın duruşuyla bilinen Akit gazetesinin yazarlarından Mehtap Yılmaz, “Kulağından tuttuğunuz gibi atın içeri Kılıçdaroğlu’nu!” başlıklı bir yazı yazarak CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef gösterdi.

Akit'in Hedefi Kılıçdaroğlu: Kulağından Tuttuğunuz Gibi...
Akit'in Hedefi Kılıçdaroğlu: Kulağından Tuttuğunuz Gibi... Tuğba Önkibar
Bu içerik 747 kez okundu.

İktidara yakın duruşuyla bilinen Akit gazetesinin yazarlarından Mehtap Yılmaz, “Kulağından tuttuğunuz gibi atın içeri Kılıçdaroğlu’nu!” başlıklı bir yazı yazarak CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef gösterdi.

Akit yazarı Yılmaz, Kılıçdaroğlu’nun CHP’nin başına uluslararası bir proje aparatı olarak konulduğunu, ülkesine iftira ederek AB’nin Ortadoğu amaçlarına hizmet ettiğini söyledi.

Kılıçdaroğlu’nu açık bir dille tehdit eden Yılmaz, Kılıçdaroğlu’nu bu saatten sonra cezaevinin paklayacağını söyleyerek “Kulağından tuttuğunuz gibi atın içeri bu herifi olsun bitsin!” ifadelerine yer verdi.

Başta CHP olmak üzere bütün muhaliflere yönelik saldırgan yazılar kaleme alan Mehtap Yılmaz, AKP Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar ve AKP kurucularından Bülent Arınç hakkında 'Kripto FETÖ'cü' suçlamasında bulunmuştu.

Arınç ve Şamil Tayyar ise, Mehtap Yılmaz’ın kendini gizleyen paralelcilerden olduğunu söyleyerek Yılmaz’ın eşini rektör yapmaya çalıştığını söylemiş bu konuda YÖK’ü uyarmıştı.

Ayrıca Arınç, Yılmaz’ın bir dönem Fethullah Gülen'i öven tweetlerini ortaya çıkarmıştı.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

"Annemi Rehin Tutuyorlar" Dedi ve Aracını Yaktı

Yeni Akit Mehtap Yılmaz Kemal Kılıçdaroğlu Gündem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500