AKP Yöneticisi Din Değiştirdi

İslam’a yönelik görüşleriyle tanınan ve bir dönem AKP’nin Kayseri İl Başkan Yardımcılığı ve yöneticilik de yapan Mehmet Akif Kum din değiştirdiğini açıkladı.

AKP Yöneticisi Din Değiştirdi
AKP Yöneticisi Din Değiştirdi Meltem Yüksel
Bu içerik 518 kez okundu.

İslam’a yönelik görüşleriyle tanınan ve bir dönem AKP’nin Kayseri İl Başkan Yardımcılığı ve yöneticilik de yapan Mehmet Akif Kum din değiştirip Hıristiyan olduğunu açıkladı.

Haberi doğrulayan Kum, üniversite yıllarından beri din konusunda yaptığı araştırmalar sonucunda bir tercih yapıp Hıristiyanlığı seçtiğini söyleyerek; “Ateistler kadar kötü değil ya, onlar hiçbir şeye inanmıyor. Tanıdığım ateist insanlar var, ateist olduklarını bile söyleyemiyorlar! Bunları söylemek cesaret ister. Ben artık Hz. İsa’ya inanıyorum” dedi.

Mehmet Akif Kum, NTV’de Gökay Otyam’ın hazırlayıp sunduğu ‘Ekonomi Notları’ isimli programda Anadolu’da Markalaşma Trendi konusunu ele alarak boy göstermişti. Kum’un ayrıca, Recep Mamur’un Sahibi olduğu, Doğan Havur’un da Genel Yayın Yönetmenliğini yaptığı Kayseri Merkezli TV 1 isimli televizyon kanalında geçmişte ‘İşin İçinden’ isimli bir programı da hazırlayıp sunmuştu.

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’ndeki Rakibi Belli Oldu

AKP Ateist Hıristiyan Hz. İsa İslamcı Kayseri Mehmet Akif Kum Din
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500