Akşener: "Erdoğan'a Faks Çektim"

Milliyetçi Hareket Partisi'nden ihraç edilen Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a faks çekmesiyle ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Akşener:
Akşener: Tuğba Önkibar
Bu içerik 694 kez okundu.

Meral Akşener, konuyla ilgili şunları kaydetti:
Partiden arkadaşlarımız gözaltına alınınca yalnızca cumhurbaşkanına  telefonla görüşmek istediğimi belirten bir faks çektim. Perşembe günü özel kalem bana dönüş yaptı.
Görüşme isteğimi ileteceklerini ve görüşmenin konusu hakkında bilgi almak istediler. Konuyu özetleyerek: Gözaltındaki arkadaşlarımız için görüşmek istediğimi belirttim.
Burada amaç bensem bu kadar insanı ve ailesini bayramdan önce incitmek yerine beni almalarının daha dürüst  bir hareket olacağını belirtmek için sayın cumhurbaşkanı ile bir telefon görüşmesi yapmak istediğimi söyledim. Özel kalem mevzuyu ve talebimi cumhurbaşkanına ileteceklerini söyledi.
Sayın Ahmet Hakan'ı bugünkü köşe yazısı için aradım fakat ulaşmam mümkün olmadı. Eğer burada özne ben olsaydım sorun yoktu. Haksız suçlamaların yakın geçmişte nelere yol açtığını gördük. Herkesin "aldatıldık, yanıldık" kusura bakmayın demesinin acı çekenler için bir şey ifade etmediğini biliyoruz.
İnsanların namus, haysiyet, şeref ve can güvenlikleri ülke yöneticilerinin emanetidir. Son söz olarak: Yeniden kamuoyunun dikkatine sunuyorum. Eğer mesele benim MHP adaylığım ise, kimseyi incitmeye lüzum yoktur. BEN BURADAYIM....

 

meral akşener mhp cumhurbaşkanı faks açıklama twitter gündem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500