Ali Ağaoğlu Verdiği Sözü Tuttu

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Avrupa Şampiyonu olan Ampute Milli Takımı'na söz verdiği evlerin tapusunu düzenlediği basın toplantısıyla takdim etti.

Ali Ağaoğlu Verdiği Sözü Tuttu
Ali Ağaoğlu Verdiği Sözü Tuttu Meltem Yüksel
Bu içerik 606 kez okundu.

Ağaoğlu Maslak 1453'te düzenlenen basın toplantısında, Ali Ağaoğlu'nun yanı sıra Ampute Milli Takımı Teknik Direktörü Uğur Özcan ve sporcular katıldı. Basın toplantısında, 13 sporcuya ve teknik direktör Özcan'a Çekmeköy'de yer alacak dairelerin tapuları noter huzurunda verildi.

Verdiği sözü tuttuğu için mutlu olduğunu ifade eden Ağaoğlu, sabah Şemdinli’den gelen şehit haberinin üzüntüsü içinde olduğunu, şehitlere Allah’tan rahmet dilediğini söyledi. Ampute Milli Takımımızın göğsümüzü kabarttığı ve milli beraberliğimizi pekiştirdiği için teşekkür ettiğini belirten ünlü iş adamı, “Arkadaşlarımızın yaptıklarının hiç bir zaman bedeli yok. Biz sadece üzerimize düşeni yaptık. Kaptanın dışında diğer arkadaşlarımızın dairesi yokmuş. Allah hepsine güle güle oturmayı nasip etsin. Her zaman onların yanında olacağım” dedi.

Ağaoğlu, evlerin yer aldığı projenin 20-24 ay içinde bitireceğini ve sporcuların bu süreden sonra dairelerine yerleşebileceğini aktardı.

 

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Günün Özeti

Ampute Milli Takım Ali Ağaoğlu Ev Tapu Ağaoğlu Maslak 1453 Uğur Özcan Ağaoğlu Şirketler Grubu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500