Arda Turan Kararını Açıkladı

İspanya La Liga ekiplerinden Barcelona'da forma giyen Arda Turan, Beyaz Futbol'a telefonla bağlanarak Galatasaray'a transferi, Milli Takım ve Barcelona kariyeri hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Arda Turan Kararını Açıkladı
Arda Turan Kararını Açıkladı Ecem Şenol
Bu içerik 1123 kez okundu.

Arda Turan, tüm ülkeden performansı için özür dilediği açıklamasında, kendisinin hatalı olduğunu, hatalarının bedelini de ödediğini belirterek, Barcelona'da oynayan oyuncu olarak Dünya Kupası'na gidemediğinin altını çizdi.

Birine saldırmanın çok hatalı bir davranış olduğunu ama bu Bilal Meşe'ye olduğu için değil, bir şiddet davranışı olduğundan dolayı hata olduğunu ifade eden Turan, insanların arkasından yalan söylemenin, iftira atmanın daha büyük yanlış olduğunu dile getirdi.

İnsanların, maç oynanırken yedek kulübesinde böyle oturduklarını sandığını ve asıl sıkıntının da orada olduğunu belirten Turan, Euro 2016'da bütün dünyanın gözü önünde ıslıklandığını ve ülkenin kendilerine ne zaman güveneceği sorusunu sordu. Turan, sustukça bazı şeyleri kabul ettiğini zannedildiğini ifade etti.

Oğuzhan’ın Beşiktaş'ta 10 numarayı giyen pozisyona gelmiş bir oyuncu olduğunu ve kendisinin Oğuzhan'la ilgili yorum yapmanın haddi olmadığını ifade eden Arda Turan, Oğuzhan'ın milli takıma alınıp alınmaması ile ilgili yorum yapabilme haddinin olmadığının altını çizdi.

Türkiye'de tüm Galatasaraylıların onun gelmesini istemediğini, kendisinin takımına zarar vermek istemeyeceğini ifade eden Turan, Barcelona'da kalacağını ve çalışıp kadroya da gireceğini ifade etti.

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Erdoğan'ı Eğilerek Selamlayan AYM Başkanı'na Tepki

 

Arda Turan Açıklama Beyaz Futbol Barcelona Milli Takım Galatasaray Hata Telefon Canlı Yayın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500