Arda Turan Milli Takım Uçağında Olay Çıkardı

Barcelonalı futbolcu Arda Turan, A Milli Takım uçağında gazeteci Bilal Meşe'ye saldırı ve küfürlerde bulundu.

Arda Turan Milli Takım Uçağında Olay Çıkardı
Arda Turan Milli Takım Uçağında Olay Çıkardı Ecem Şenol
Bu içerik 1574 kez okundu.

Makedonya maçının ardından özel uçakla İtalya'ya hareket eden A Milli Takım uçağında skandal anlar yaşandı. Barcelona'da oynayan A Milli Takım kaptanı Arda Turan, Makedonya maçı sonrasında, takım uçağında gazeteci Bilal Meşe'ye, hem fiziki hem de sözlü olarak saldırıda bulundu. Arda Turan bu durumunun ardından Instagram hesabından bir açıklamada bulundu.

EURO 2016'da yaşanan prim tartışmalarının yansımaları Makedonya'da takım uçağına da yansıdı. Barcelona'da forma giyen Milli Takım kaptanı Arda Turan, TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'i de hedef alacak nitelikte söylemlerde bulundu.

Arda Turan, Bilal Meşe’ye prim mevzusu yazılırken orada olup olmadığını sordu. Meşe’ye kimden para istediklerini, kimden prim istediklerini soran Turan, bunları ona kimin yazdırdığının cevabını da istedi.

"Bu ülke böyle ülke!’’ diyerek onun bu uçağa alındığını dile getiren Turan, kendisini bu uçağa alanlara da söylediğini, onun gibi şerefsizi bu uçağa alanların a.... k.... şeklinde küfürler savurdu. Kendisini de başkaları gibi zannettiğini ifade eden Arda Turan, şimdi Meşe’nin konuşmasını istedi. Kendisinin futbolu bırakacağını ama ailesine şerefine laf söyletmeyeceğini ifade eden Arda Turan, öyle haber yapamayacağını, patronu Demirören’i de hedef aldı. Arda Turan bu sözleri sarf ederken gazeteci Bilal Meşe'nin boğazına sarıldı. Turan, vurmaya da kalkarken araya giren gazeteciler ve futbolcular olayın daha da skandal bir hale gelmesini engelledi.

Arda Turan, uçağın arka bölümüne giderken tüm gazeteci ve basın mensuplarına da ilginç ifadeler kullandı. Uçakta bu anlar, görüntüler yaşanırken Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, 12 sıra arkasında yaşanan arbedeye hiçbir müdahalede bulunmaması ise dikkat çekti.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Türkiye Gündemi

Milli Takım Uçak Makedonya Barcelona Fatih Terim Arda Turan Bilal Meşe Saldırı Küfür Yıldırım Demirören
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500