Arda Turan'dan Fatih Terim'e Yanıt

Milli Takımı bırakan Arda Turan, Fatih Terim'in basın toplantısında yaptığı açıklamalara telefonla canlı yayına bağlanarak cevap verdi.

Arda Turan'dan Fatih Terim'e Yanıt
Arda Turan'dan Fatih Terim'e Yanıt Ecem Şenol
Bu içerik 1086 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Arda Turan, Fatih Terim'in İşkodra'da oynanan Kosova maçının ardından düzenlediği basın toplantısında söylediklerine karşılık açıklamalarda bulundu. Arda Turan, Fatih Terim basın toplantısında yaptıkları açıklamalara yanıt vermek için NTV Spor'a telefonla bağlandı ve hocanın her zaman olduğu gibi kendisinin yüzüne söylemek yerine basın toplantısında anlattığı şeklinde çarpıcı ifade kullandı.

Kısa konuşacağını ve kibar kibar anlatacağını dile getiren Turan, kendisinin Milli takımı bıraktığını ve neden hala arkasından konuşma geçtiğini anlamadığını ifade etti. Turan Doktor Bülentle konuştuğunun söylendiğini ve mecburen konuştuğunu ifade etti. Belinde ve kasığındaki sakatlığını antrenmana çıkmak için kendisinin sorduğunu ve tabii ki ondan dolayı konuşabileceğini anlattı.

Turan, Bilal Meşe konusuna gelince, hayatı boyunca Bilal Meşeyi ilk defa uçağın orada gördüğünü ve çünkü antrenmanlarda basın, kamera olduğunu ve kendilerinin antrenman yaparken onu ilk defa orada gördüğünü aktardı.

Bence bu yaptığım daha onurlu. Tüm sorumluluğu üzerime aldım. Herkese hakkımı helal ediyorum. Hayatta en çok sevdiğim şeyi, uğruna en çok mücadele ettiğim şeyi 30 yaşında bıraktım. Bir kişi bile saygı duymayacak mı? İnşallah Dünya Kupası'na gideriz. İnşallah milli takım, Dünya Kupası'na gider. Biz de hep beraber tribünden destekleriz.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

7 Aylık Öğretmen Hain Saldırıda Hayatını Kaybetti

Spor Türkiye Arda Turan FAtih Terim Milli Takım Açıklama Yanıt
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500