Arınç'ın Damadı FETÖ'den Gözaltında

Bülent Arınç'ın KHK'yla kamu görevinden alınan damadı Ekrem Yeter, FETÖ operasyonları kapsamında gözaltına alındı.

Arınç'ın Damadı FETÖ'den Gözaltında
Arınç'ın Damadı FETÖ'den Gözaltında Ecem Şenol
Bu içerik 1922 kez okundu.

Eski TBMM Başkanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın damadı Ekrem Yeter'in FETÖ operasyonları kapsamında gözaltına alındığı öğrenildi.

Bülent Arınç’ın kızı Ayşegül Arınç ile evli olan ve bu evliliğinde 12 yaşında Mehmet Akif isminde bir çocuğu da olan Ekrem Yeter, Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde öğretim üyesi olarak görev yaparken daha önce KHK ile kamu görevinden alınmıştı.

Ekrem Yeter’in ismi ilk olarak Melih Gökçek ile Bülent Arınç arasındaki tartışmada gündeme gelmişti. Melih Gökçek Bülent Arınç’ın kızı ve damadı Doç. Dr. Ekrem Yeter fanatik paralelci olduğunu dile getirdmişti. Melih Gökçek’in iddiası üzerine Ekrem Yeter twitter hesabından açıklama yapmış ve Gökçek’e yanıt vermişti.

Paylaşımında Gökçek’e öncelikle iyi niyetinden bir an bile şüphe etmediği, dürüst, namuslu ve vicdan sahibi bir adamın damadı olduğu için gurur duyduğunu ancak kendisine ve eşine paralel dendiğini ifade eden Yeter, eğer paralelden kastının vatana millete ve insanlığa hizmet edenlere alkış tutmaksa sonuna kadar paralel olduğunu belirtmişti.

Ekrem Yeter, Gökçek’e yok eğer paralelden kastının devlete ve millete kumpas kurmak, ihanet etmek, rant peşinde koşmak, yalancılık, dalkavukluk, sinsilik, arkadan kuyu kazmak, belden aşağı vurmak ise onu bilmediklerini yazmıştı.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Zeyno Eşkıya'ya Veda Etti

FETÖ Terör Örgütü Melih Gökçek Bülent Arınç Damat Açıklama Twitter Sosyal Medya Ekrem Yeter
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500