Ayakkabı Kutusunda 1 Milyon Dolar

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın başlattığı FETÖ/PDY soruşturması çerçevesinde Denizli'de, Fethullahçı Terör Örgütü üyeliğinden aranan M.T isimli üye yakalandı. Şahsın evinde yapılan aramada spor çanta ve ayakkabı kutusu içinde 989 bin 658 dolar ve 50 bin 550 Euro ele geçirildi. Bunun yanısıra şüphelinin evinde Fetullah Gülen için yazılmış olduğu öğrenilen bir şiir bulundu.

Ayakkabı Kutusunda 1 Milyon Dolar
Ayakkabı Kutusunda 1 Milyon Dolar Tuğba Önkibar
Bu içerik 1497 kez okundu.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın başlattığı FETÖ/PDY soruşturması çerçevesinde Denizli'de, Fethullahçı Terör Örgütü üyeliğinden aranan M.T isimli üye yakalandı. Şahsın evinde yapılan aramada  spor çanta ve ayakkabı kutusu  içinde 989 bin 658 dolar ve 50 bin 550 Euro ele geçirildi. Bunun yanısıra şüphelinin evinde Fetullah Gülen için yazılmış olduğu öğrenilen bir şiir bulundu.

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü FETÖ soruşturması kapsamında, Ankara’da bir devlet dairesinde memur olarak çalışan M.T.’nin Denizli’de yerinin tespit edilmesi üzerine harekete geçti. Dün gece zanlının kaldığı eve polis operasyon düzenlendi. Operasyonda hakkında arama kararı olduğu çıkarılan M.T. yakalanıp gözaltına alındı. Şahsın evinde gerçekleştirilen aramada ise spor çanta ve ayakkabı içinde 989 bin 658 dolar ve 50 bin 550 Euro bulundu. Ayrıca evde Fethullah Gülen'e yazılmış bir şiir bulundu.

Şiirde, 
“Yürekte bir Sızıntı ile başladık, 
Zamanla öğrendik, Aksiyon insanı olmayı, 
Yeni Ümitlerimizle yağdırdık Yağmurları 
Ve sonunda yeşerdi Goncalar” mısraları bulunuyor.

Ele geçirilen paralarla birlikte gözaltına alınan zanlı, savcılığın soruşturması kapsamında polis tarafından Ankara’ya sevk edilecek.

ayakkabı kutusu milyon dolar para fetö ankara denizli gündem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500