Aykut Kocaman İmzayı Attı Transferi Açıkladı

Fenerbahçe'nin daha önceden anlaşma sağladığı ve takımın başına geçirdiği Aykut Kocaman sözleşmeyi imzaladı. Tecrübeli hoca basın toplantısında transferle ilgili de çok önemli açıklamalarda bulundu.

Aykut Kocaman İmzayı Attı Transferi Açıkladı
Aykut Kocaman İmzayı Attı Transferi Açıkladı Ecem Şenol
Bu içerik 837 kez okundu.

Fenerbahçe'nin daha önceden anlaşma sağladığı ve takımın başına geçirdiği Aykut Kocaman sözleşmeyi imzaladı. Tecrübeli hoca basın toplantısında transferle ilgili de çok önemli açıklamalar yaptı.

İmza töreni, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilirken, törene Aziz Yıldırım da katıldı. İmza öncesi bir konuşma yapan Aziz Yıldırım tek değişmeyen şeyin, değişim olduğunu ve insanın hayatında hatalar da yapabileceğini aktardı.

Konuşma yapan Aykut Kocaman ise burada olmaktan gurur duyduğunu ve buranın olimpiyat, Dünya ve Avrupa şampiyonları olan bir kulüp olduğunu aktardı. Dünyanın en büyük spor kulübünün bir yerinde kendisinin olmasının büyük mutluluk olduğunu aktardı. Buradaki temel amacın da bütün antrenmanlarla, davranışlarla, önce futbol takımını bir yere götürme yarışını başlatmak olduğunu ifade eden Kocaman, bunu yapacak bir güç olduğunu ve gereken tek şeyin bu gücü yeniden farkına vardığını ifade etti. 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ege Denizi'nde Deprem

Aykut Kocaman Aziz Yıldırım Olimpiyat Fenerbahçe İmza Anlaşma Transfer Duyuru
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500