Ayla’nın Kahramanı Hayatını Kaybetti

Geçtiğimiz ay solunum yetmezliği yüzünden hastaneye kaldırılan ‘Ayla’ filmiyle hikayesi beyaz perdeye aktarılan Kore Gazisi Astsubay Süleyman Dilbirliği, tedavi gördüğü Haydarpaşa Numune Hastanesi'nde saat 11.00 civarında hayatını kaybetti.

Ayla’nın Kahramanı Hayatını Kaybetti
Ayla’nın Kahramanı Hayatını Kaybetti Meltem Yüksel
Bu içerik 435 kez okundu.

‘Ayla’ filmiyle hikayesi beyaz perdeye aktarılan Koreli Kim'in 91 yaşındaki manevi babası Kore Gazisi Astsubay Süleyman Dilbirliği hayatını kaybetti.

Dilbirliği, solunum yetmezliği nedeniyle kaldırıldığı Haydarpaşa Numune Hastanesi’nde yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyordu.

Filmin yapımcısı Mustafa Uslu, Dilbirliği hastaneye kaldırıldığı zaman; “Süleyman amca melek gibi bir insan ve onun tüm Türkiye tarafından ne kadar sevildiğini görmesini istiyorum. Lütfen herkes dua etsin” demişti.

Hastaneden yapılan açıklamada, “Solunum ve böbrek yetmezliği tanılarıyla hastanemiz yoğun bakım kliniğine 12 Kasım’da yatırılan Süleyman Dilbirliği, yaklaşık 30 gündür aralıklı organ destek tedavileriyle takip ve tedavi altında tutulmuştur. Ancak hastamızın son bir hafta süresince genel durumunda bozulma görülmüş ve son 24 saat boyunca gelişen organ yetmezliği sonucunda yapılan tüm müdahalelere rağmen gazimiz vefat etmiştir” denildi.

 

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Erzincan Orduevi’nde Vahşet!

Ayla Kore Kore Gazisi Süleyman Dilbirliği Ayla İzle Mustafa Uslu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500