Aziz Yıldırım Patladı!

Yüksek Divan Kurulu toplantısında açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, istifa çağrılarına cevap verdi.

Aziz Yıldırım Patladı!
Aziz Yıldırım Patladı! Yaren Yalçın
Bu içerik 1744 kez okundu.

Yüksek Divan Kurulu toplantısında açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, istifa çağrılarına cevap verdi.

Başkanlığı Yargıtay kararından sonra bırakacağını yineleyen Aziz Yıldırım, başarısız geçen her karşılaşma sonucu istifaya çağrıldığını belirterek, sokaktaki 3 tane ahlaksız şerefsizin kendisini kulüpten gönderemeyeceğini, sadece Yargıtay kararı sonrası Fenerbahçeli üyeler tarafından gönderilebileceğini söyledi. 

Yıldırım, 2-3 tane TV programında masa altından viski içenlerin her gece Fenerbahçe ailesine hakaretler ettiğini, kendisinin yanına geldiklerinde köpek gibi korktuklarını, çaycının şoförün o TV kanallarında müdür olduğunu vurgulayarak, Fenerbahçe üzerinden konuşulmaması gerektiğini, aksi takdirde peşlerine düşerek kendisini karalayan herkesle hukuk önünde ya da başka türlü hesaplaşacağını kaydetti.

Fenerbahçe Kulübü eski Başkanı Ali Şen’in yapmış olduğu açıklamalara tepki gösteren Yıldırım, onursal başkanlıkla ilgilenmediğini, başının belada olduğu, tek derdinin Yargıtay olduğunu dile getirdi. Ayrıca, başkan adayı olacak kişinin erkek gibi meydana çıkıp adaylığını söylemesi gerektiğini savunan Yıldırım, bu konuda araya insan sokulmasının gereksiz olduğunu da sözlerine ekledi.

Basının şişirmesi yüzünden sporun ilerlemediğinden yakınan Aziz Yıldırım, kulübün gözde futbolcusu Kennedy’i, Chelsea’nin 9 milyona aldığını Fenerbahçe’nin 8 milyona oyuncu aldığında basının ‘sokağa para gitti’ şeklinde ayağa kalktığını söyledi.

‘Benim hayatım Fenerbahçe’ diyen Yıldırım, oyuncular arasında bir uyuşmazlık olduğunu, fakat bu sorunun aşılabileceğini ve Fenerbahçe’nin parçalanmak istendiğine dikkat çekerek sinirlerinin çok gerildiğini, artık başkanlıktan zevk almadığını, bu işin artık eziyete dönüştüğünü itiraf etti.

 

fenerbahçe aziz yıldırım istifa açıklaması ali şen başkanlık chelsea kennedy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500