Aziz Yıldırım'dan Trafikte Skandal Kavga

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, aracını trafikte tartıştığı motosiklet sürücüsünün üzerine kırdı. Motosiklet sürücüsüne ağır hakaretlerde bulunan Yıldırım'ın ve korumalarının tartışma anları kask kamerasına yansıdı.

Aziz Yıldırım'dan Trafikte Skandal Kavga
Aziz Yıldırım'dan Trafikte Skandal Kavga Ecem Şenol
Bu içerik 604 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Üsküdar Kuşbakışı Caddesi üzerinde motosikletiyle seyir halinde giden Engin Ergan, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın kullandığı aracın sinyal vermemesine tepki gösterdi. Yıldırım’ın kullandığı araca yaklaşan Ergan, Aziz Yıldırım’a sinyal vermesi gerektiğini sert bir şekilde söyledi. Ergan’ın tepki gösterdiği Yıldırım ilk önce, aracının camını açarak küfür etmeye başladı. Aziz Yıldırım ardından kullandığı otomobilini motosikletlinin üzerine kırarak aracını durdurdu.

Yıldırım daha sonra Ergan’a küfürler ve hakaretler savurarak sinyal vermeyeceğini sıranın onda olduğunu söylemesi dikkat çekti. Bu sırada arkadaki bir otomobilden inen Aziz Yıldırım’ın korumaları devreye girdi. Korumalar Ergan’a sert bir şekilde bağırarak, kendileri gittikten sonra buradan çıkacağını söyledikleri duyulurken, ardından Aziz Yıldırım aracıyla yoluna devam etti.

Tüm bu yaşanalar sonrası motosiklet sürücüsü Engin Ergan, yaşadıklarını anlattı. Ergan, işe giderken bir aracın sinyal vermeden yola girdiğini, neden sinyal vermediğini sorduğunda ise kendisinden sert bir tepki gördüğünü ifade etti. Korumaları tarafından tehdit edildiğini ve yol hakkının kendilerinde olduğunu onlar gittikten sonra devam edebileceğimi söylediklerini belirten Ergan, hem hayatını riske attıklarını hem de kendisini tehdit ettiklerini aktardı. 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

AKOM'dan Şiddetli Yağış Uyarısı

 

Aziz Yıldırım Trafik Engin Ergan Motosiklet Sürücü Tartışma Kavga Küfür Koruma Tehdit
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500