Bafetimbi Gomis İstanbul'da

Galatasaray'ın yeni golcüsü Bafetimbi Gomis, İstanbul'a geldi. Ayağının tozuyla açıklama yapan Gomis Türkiye'den birçok arkadaşı olduğunu söyleyerek Drogba ve Chedjou gibi önemli isimleri örnek gösterdi.

Bafetimbi Gomis İstanbul'da
Bafetimbi Gomis İstanbul'da Ecem Şenol
Bu içerik 1522 kez okundu.

Ve Galatasaray taraftarının beklediği Fransız golcü Bafetimbi Gomis İstanbul'a adım atıı. Fransa'da Lyon'dan uçağa binen golcü futbolcu Instagram hesabından bir paylaşım yaparak uçak biletini de gösteren bir fotoğraf yayınlamıştı.

Fransız golcünün 16.00 sıralarında İstanbul'a olması bekleniyordu. Ancak uçağın iniş saati 16.23 olarak gerçekleşti.  Golcü futbolcu yaklaşık 250 Galatasaray taraftarı tarafından coşkulu bir şekilde karşılanırken Gomis uzun süre havalimanından çıkamadı ve izdiham yaşandı. Fransız futbolcunun oldukça mutlu olduğu gözlenirken, taraftarlar Fransız golcü için marşlar söyledi.

Ayağının tozuyla kulüp televizyonuna açıklamalarda bulunan Gomis, Fransa'da da Galatasaray TV'yi izlediğini ve kendisinin Türkiye'den çok arkadaşı olduğunu, ayrıca Drogba ve Chedjou gibi isimler Türkiye'de en iyi takımın Galatasaray olduğu bilgisini verdiklerin aktardı. Gomis ilk kez İstanbul'a gelmiş olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirtti.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Hakan Çalhanoğlu İtalyan Devine Gidiyor

Galatasaray Drogba Türkiye Havaalanı Taraftar Açıklama Bafetimbi Gomis İstanbul Galatasaray TV TAkım Golcü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500