Bahçeli’den Hükümete Destek

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, gündeme ilişkin konuları değerlendirdi.

Bahçeli’den Hükümete Destek
Bahçeli’den Hükümete Destek Yaren Yalçın
Bu içerik 614 kez okundu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, gündeme ilişkin konuları değerlendirdi.

MGK’nın Olağanüstü Hal tavsiye kararını değerlendiren MHP lideri Devlet Bahçeli, OHAL’in 3 ay daha uzatılmasının faydalı olacağını söyledi.

ByLock ile mesajlaşan FETÖ’cüler kurumlarda kanser gibi yayılmıştır, tuzağa düşürmedikleri, kandırmadıkları kimse kalmamıştır, bu soysuz ihanet çetesi tehdidi henüz bitmemiştir diyen Bahçeli, Türkiye’nin FETÖ’den arınması için parti olarak desteğinin tam olduğunu söyledi ve Yenikapı ruhunu örnek olarak gösterdi.

İkinci bir kalkışma olacağını dile getirenler haddini aşmaktadır diyen Devlet Bahçeli, yeni bir darbeyi kim aklından geçirirse bizim bedenimizi çiğnemek zorunda kalacaklardır, hukukun üstünlüğü herkes için bağlayıcıdır, adalet ve hukuka güvenelim şeklinde konuştu.

Bahçeli, Balyoz ve Ergenekon davalarında yaşanan rezaletlerin tekrar yaşanmaması adına herkesi sorumluluğa davet ediyorum, 15 Temmuz’un arkasındaki failler deşifre edilirse diğer soruşturmalar da çorap söküğü gibi gelecektir dedi.

MHP lideri, ABD’nin PYD’ye yaptığı silah yardımlarını kendilerini endişelendirdiğini belirterek, sahada terörle mücadelenin çok etkin ve silahlı yapılması gerektiğini söyledi.

devlet bahçeli milli güvenlik kurulu ohal kararı mhp fetö yenikapı ruhu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500