Balıkesir'in Ünlü Plajına Operasyon

Zabıta personeli, helikopter, sahil güvenlik botu ve güvenlik güçlerinin katılımıyla Balıkesir'in Ayvalık ilçesindeki Sarımsaklı plajında operasyon gerçekleştirildi. Ekipler tarafıdan işletmelerin sınırları dışına taşan şemsiye, şezlong, kamelya ve çevre çitleri toplandı.

Balıkesir'in Ünlü Plajına Operasyon
Balıkesir'in Ünlü Plajına Operasyon Başak Tatar
Bu içerik 696 kez okundu.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı'nın talimatı doğrultusunda 150 zabıta personeli, Sahil Güvenlik Komutanlığı'ndan sağlanan helikopter ve sahil güvenlik botu ile 100 civarında jandarma ve polisin katılımıyla günler öncesinden hazırlıkları yapılan bir operasyon gerçekleştirildi.

Sabah 05.00 sularında İlçe Jandarma Komutanlığı önünden çok sayıda tır, kamyon ve iş makineleriyle Sarımsaklı Plajı'na hareket eden ekipler, gruplara ayrılıp güvenlik güçleriyle Sarımsaklı Plajı'nın çeşitli noktalarına eş zamanlı baskınlar yaptı. Zabıta ekiplerini engellemek isteyen bazı işletmeciler polis ve jandarma tarafından engellenirken saat 14.30'a kadar sahil şeridinde bulunan tüm işletmeler denetlendi.

Alanları dışına taşan yüzlerce şemsiye, şezlong, kamelya ve çevre çitleri, ekipler tarafından toplanırken plajdaki işletmelerin sınırları, yetkililer tarafından belirlendi ve iş makineleriyle getirilen beton bloklar yerleştirildi.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Erdoğan'ın Gazeteciler Hakkındaki Tuhaf Yorumu
balıkesir ayvalık sarımsaklı plajı operasyon jandarma baskın işletme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500