Bana Cinler Musallat Olmuş!

Halk otobüsünde Ayşegül Terzi’ye şort giydiği gerekçesiyle tekme atan Abdullah Çakıroğlu, herkesin ruh dünyasını etkilediği ve kendisine yakışmadığı için saldırdığını söyledi.

Bana Cinler Musallat Olmuş!
Bana Cinler Musallat Olmuş! Yaren Yalçın
Bu içerik 1584 kez okundu.

Halk otobüsünde Ayşegül Terzi’ye şort giydiği gerekçesiyle tekme atan Abdullah Çakıroğlu, herkesin ruh dünyasını etkilediği ve kendisine yakışmadığı için saldırdığını söyledi.

 23 yaşındaki hemşire Ayşegül Terzi’yi şort giydiği gerekçesiyle otobüste tekmeleyen Abdullah Çakıroğlu yargılanmaya başladı. Duruşma salonuna ailesiyle birlikte gelen Ayşegül hemşire gözyaşlarına hakim olamadı.

İstanbul Anadolu 40. Asliye Ceza Mahkemesinde görülen duruşmada, bayanın oturuşunu doğru bulmadığı için istem dışı reflekste bulunduğunu, yaptığını doğru bulmadığını söyleyen Abdullah Çakıroğlu, Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde iki hafta kaldığını, hastane dışında herhangi bir tedavi görmediğini belirterek ‘Hoca’ya gittiğini, hocanın kendisine okuduğunu ve ‘Sana cinler musallat olmuş’ dediğini aktardı ve savunmasını şu şekilde sürdürdü:

“Müştekinin herkesin ortak yaşam alanına yakışmayacak biçimde giyim tazrı vardı, ortamı bozuyordu. Yılışık bir tavır takınarak bana bakıyordu. Otobüste başka anne baba aileler de var, onların ruh dünyasını etkiliyordu. Kadının haya perdesinin oluşması için örtünmesi gerektiği Kuran-ı Kerim’de belirtiliyor. Aksi halde insanların şehvet duygularını kabartarak insanları suça teşvik ediyor. Benim bu olayda şehvet duygularım kabarmadı fakat istem dışı bir harekette bulundum.”

Şort giydiği için saldırıya uğrayan hemşire Ayşegül Terzi ise paraya ihtiyacı olduğu için bayramda kendisine nöbet yazdırdığını, kurban kesmeyi düşündüğü için babasına vekalet vermek için eve gitmekte olduğunu, yüzüne atılan tekme sonrası bayıldığını, kendine geldiğinde ise hastanede olduğunu belirterek, zanlının evine çok yakın bir yerde oturduğunu, serbest bırakılması halinde saldırıyı tekrar yapacağını söyledi.

şortlu hemşire ayşegül terzi abdullah çakıroğlu istanbul anadolu 40. asliye mahkemesi duruşma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500