Bayılana Kadar Dayak Yiyen Zabıta Kenan Konuştu

Zabıta Kenan Fidan’a şiddet uygulayan, bayıltana kadar döven İBB Zabıta Daire Başkanı Tayfun Karali, görevden uzaklaştırılmıştı. Fidan olayla ilgili açıklamada bulundu.

Bayılana Kadar Dayak Yiyen Zabıta Kenan Konuştu
Bayılana Kadar Dayak Yiyen Zabıta Kenan Konuştu Meltem Yüksel
Bu içerik 666 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Tayfun Karali’nin, emniyet şeridini kullandığı için bir zabıtaya arkadaşlarının önünde bağırdığı, sonra da defalarca tokat atıp, bayıltana kadar döverek şiddet uyguladığı anlar, Türkiye’yi isyan ettirmişti.

Taşeron firmada çalışan Zabıta Kenan Fidan yaptığı açıklamasında skandal görüntülerde her şeyin ortada olduğunu belirterek; “Ben çekici şoförüyüm. Emniyet şeridini kullanarak çalışıyorum. Şerit ihlali olduğu doğru. Bu sırada da müdür görmüş. Olayın çok detayına inmek istemiyorum. Hukuki yollara başvurup başvurmayacağımı henüz bilmiyorum. Büyüklerimiz ne emrederse onu yapacağım. Görüntüleri herkes gördü. Ötesi gerisi yok. Üstlerimden aldığım talimat doğrultusunda, kamu çalışanı olduğumuz için fazla konuşamayacağım. Büyüklerimiz zaten gereğini yaptı. Haberlerde neler yazılıp çizildiyse doğrudur. Ben çekici şoförüyüm ve trafik bürolarına bağlı olarak çalışıyorum” dedi.

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Kampüste 'Peçe' Krizi

İstanbul Zabıta Tayfun Karali Dayak Kenan Fidan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500