Beklenen Belgesel İzleyiciyle Buluşuyor

Oscar ödüllü Hollywood starı Leonardo di Caprio'nun yer aldığı 'Before The Flood ( Tufandan Önce) adlı belgesel, gösteri öncesinde internet yoluyla çeşitli platformlarda ücretsiz şekilde izlecisiyle buluşacak.

Beklenen Belgesel İzleyiciyle Buluşuyor
Beklenen Belgesel İzleyiciyle Buluşuyor Tuğba Önkibar
Bu içerik 1362 kez okundu.

Oscar ödüllü Hollywood starı Leonardo di Caprio'nun yer aldığı 'Before The Flood ( Tufandan Önce) adlı belgesel, gösteri öncesinde internet yoluyla çeşitli platformlarda ücretsiz şekilde izlecisiyle buluşacak. "Before The Flood" adlı belgeselde yönetmen Fisher Stevens modern yaşamın ve sanayileşmenin çevreye etkilerini konu edindi. Bunun için ABD'li Oscar ödüllü aktör Lenonardo Di Caprio, Stevens ile beraber üç yıl süresince dünyayı dolaştı. 

Alınan bilgilere göre, Di Caprio doğrudan küresel ısınmadan etkilenen insanlarla konuştu, siyasetçiler ve bilim insanlarıyla birtakım röportajlar yaptı.  İkilinin konuştuğu isimlerin içinde ABD Başkanı Barack Obama, Papa Françis, ABD'li girişimci Elon Musk gibi isimler de bulunuyor.  Belgeselde yalnızca küresel ısınmanın etkilerinin izi sürülmüyor, bunun yanısıra çözüm önerileri de sunuluyor. 

95 dakika süren belgesel 6 Kasım'a kadar Facebook ve Youtube gibi sosyal paylaşım sitelerinden ücretsiz olarak görüntülenebilecek.

hollywood before the flood tufandan önce leonardo di caprio kültür sanat belgesel
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500