"Belki Yine Müebbet Verirler"

CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan hakkında fezleke düzenlendi.

Yaren Yalçın
Bu içerik 709 kez okundu.

CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan hakkında fezleke düzenlendi.

CHP’li Tuncay Özkan hakkında, MİT TIR’larının durdurulmasıyla ilgili görüntüleri yayınladıkları için Can Dündar ve Erdem Gül’ün yargılandıkları davada, İstanbul Adalet Sarayı’nda ‘yasadışı gösteri’ ye katıldığı gerekçesiyle fezleke düzenlendi.

Can Dündar ve Erdem Gül’ün yargılandıkları davada, İstanbul Adalet Sarayı’nda ‘yasadışı gösteri’ ye katıldıkları gerekçesiyle hakkında fezleke düzenlenen CHP milletvekilleri Şafak Pavey, Gürsel Tekin, Enis Berberoğlu, Barış Yarkadaş, Mahmut Tanal, Hilmi Yarayıcı, İlhan Cihaner ve Tuncay Özkan. HDP Milletvekilleri ise Filiz Kerestecioğlu, Garo Paylan ve Meral Danış Beştaş.

Hakkında fezleke hazırlanan 12 CHP’li Milletvekili arasında bulunan İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, “Fezleke hazırlamışlar umrumda değil. Saçma sapan bir şey. Türkiye’nin sıkıntılarını dert edinmiş bir adamım ülke bu haldeyken fezleke bana vız gelir. Belki bana yeniden müebbet verirler” dedi.

Tuncay Özkan, Ergenekon kumpasında, “Ergenekon terör örgütüne üye olmak” suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası almış daha sonra beraat etmişti.

tuncay özkan chp izmir mit tırları can dündar erdem gül istanbul adalet sarayı hdp fezleke
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500