Berat Albayrak’tan Dikkat Çeken Paylaşım

Ekşi Sözlük'te açılan ‘Berat Albayrak Özge Ulusoy ilişkisi iddiası’ başlığı Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın talebi üzerine kaldırıldı.

Berat Albayrak’tan Dikkat Çeken Paylaşım
Berat Albayrak’tan Dikkat Çeken Paylaşım Meltem Yüksel
Bu içerik 297 kez okundu.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile ünlü oyuncu Özge Ulusoy hakkındaki iddialarla ilgili Albayrak'ın talebi üzerine alınan mahkeme kararı uygulandı.

Buna göre Ekşi Sözlük içeriklerine girmeye çalışan kullanıcıların karşısına "İstanbul Anadolu 1. Sulh Ceza Hakimliği'nin Berat Albayrak'ın talebi üzerine verdiği 18.06.2019 tarih ve 2019/4832 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir." ifadeleri çıkıyor. Hazine ve Maliye Bakanlığı Basın Müşaviri Berber, Bakan Albayrak'a yönelik iddialarla ilgili suç duyurusunda bulunulduğunu Twitter hesabından şu sözlerle açıkladı;

"Sosyal medyada ve bazı internet sitelerinde Sayın Bakanımıza yönelik gündeme getirilen çirkin ve ahlaksız iftiralara karşı tüm hukuki haklar kullanılmaktadır.  Bu kapsamda İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına, ilgili paylaşımlarla ilgili suç duyurusunda bulunulmuştur."

Özel hayatına dair sosyal medyada dolaşan iddiaların ardından Twitter'dan fotoğrafla cevap veren Albayrak, "Ailemizin sanat ruhlu ve naif üyesi Mahinurumuz ilkokuldan mezun oldu. Doğduğu gün daha dün gibi... Yüzündeki masum tebessümü hiçbir kötülük silmesin. Vatanına milletine hizmetten hiçbir art niyet alıkoymasın seni ve senin gibi bütün masum çocuklarını bu milletin... Aile; sevgi, sadakat merhamet ve inanç ister. Bundan bihaber olanlara mutlu aile tablosu acı verir. Dünyanın tüm zorluklarına göğüs germe gücünü bu tablodan almayı bana nasip ettiği için Rabbime şükrediyorum..." ifadelerini kullandı.

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Türkiye Gündemi

 

 

 

Ekşi Sözlük Berat Albayrak Özge Ulusoy Hazine ve Maliye Bakanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Günün Özeti
Günün Özeti
15 Temmuz Afiş Tartışması
15 Temmuz Afiş Tartışması