Beşiktaş Maçı Öncesi Şaşırtan İstifa

Gaziantepspor yönetim kurulu üyesi Hikmet Akay, yönetim içindeki sıkıntıları dikkat çeken bir açıklama yaparak istifa ettiğini duyurdu.

Beşiktaş Maçı Öncesi Şaşırtan İstifa
Beşiktaş Maçı Öncesi Şaşırtan İstifa Ecem Şenol
Bu içerik 1608 kez okundu.

Spor Toto Süper Lig’den düşmesi kesinleşen Gaziantepspor’un yönetim kurulu üyesi Hikmet Akay, görevinden istifa ettiğini yazılı bir açıklamayla duyurdu. Hikmet Akay, 2014 yılından itibaren İbrahim Kızıl başkanlığındaki yönetim kurulunda yer aldığını hatırlatarak, kulübün menfaatleri doğrultusunda mesai kavramı olmaksızın maddi ve manevi katkıda bulunmaya çalıştığını belirtti. Çalışmaları esnasında, Gaziantep halkına ve güzide taraftarına bir gönül borcu olduğunu ve kendisinin her şeyden ziyade bu kulübün bir taraftarı olduğunu, felsefesini benimsediğini anlattı.

İşte bu anlayışla, amatör bir ruh ve profesyonel bir kadroyla çalışmalara başladığını ve çalışmaları esnasında ailesi olarak gördüğü yönetim içerisinde birçok sıkıntılarla karşı karşıya kaldığını ifade eden Hikmet Akay, bu sıkıntıları görmezden gelip, davasına odaklandığını ancak, her şeyin istediği gibi gitmediğini ve yönetim içerisinde tekçi rejim anlayışının günden güne su yüzüne çıktığını belirttikten sonra, bu anlayışın davasına katkı sağlamak bir yana hızla zarar vermeye başladığının da altını çizdi.

Kulüp başkanı İbrahim Kızıl’ın sıkıntıları önceden görüp, önlem alması gerektiğini vurgulayan Akay, kulübün menfaatleri için sabırla bu hamleyi beklediğini, lakin aylar geçmesine rağmen bu hamlenin bir türlü gelmediğini ve işte bu ve buna benzer nedenlerden dolayı, büyük bir onurla içinde bulunduğu Gaziantepspor Kulübü Yönetim Kurulundan istifa ettiğini duyurdu. Akay bunun bir bitiş değil, bilakis, haksızlık karşısında elif gibi bir duruş olduğunu ifade etti.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Darbe Komisyonu Başkanı'ndan Flaş Açıklama

Beşiktaş GAziantepspor Maç İstifa Teknik Direktör Açıklama Yazılı Metin Hikmet Akay Yönetim Görev
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500