Bilal Erdoğan'dan Hainlere Gözdağı

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, bazı sorumsuz kurumlar olduğunu belirterek, içlerindeki hainlerin ayaklarını denk almalarını, bunu çok iyi görmeleri gerektiğini belirterek, bu milletin geleceğinin dünden çok daha aydınlık olacağını ifade etti.

Bilal Erdoğan'dan Hainlere Gözdağı
Bilal Erdoğan'dan Hainlere Gözdağı Ecem Şenol
Bu içerik 683 kez okundu.

Türkiye Gençlik STK'ları Platformu, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde şehitleri andı. Anma etkinliğine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan da katıldı. Bilal Erdoğan burada yaptığı konuşmada, namusun, bağımsızlığımız söz konusu olduğu zaman, sadece askerle, polisle değil, 7'den 70'e canımızı vermeye hazır olunduğunu 15 Temmuz'da bütün dünyaya gösterildiğini ifade ettikten sonra, içerdeki hainlerin ayaklarını denk almalarını ve bunu çok iyi görmeleri gerektiğini belirtti ve bu milletin geleceğinin, dünden çok daha aydınlık olacağını aktardı.

Bulundukları yerin direniş mekânı olduğunu söyleyen Erdoğan, geçen sene sabaha kadar burada arkadaşların olduğunu ve kendilerinin o esnada havaalanında Cumhurbaşkanıyla birlikte olduklarını ifade etti. Buradaki kardeşlerinin o direndikleri kuşatmadan kurtulabilmelerinin sabırla mücadelesini verdiklerin dile getiren Erdoğan, o gecenin hainle, vatansever cepheleri çok ayan beyan şekilde belirginleştiğini ve bir tarafta bu vatanı sevenlerin, bu vatan için canını verecek olanların, bir tarafta bu ülkeyi esir etmek için başkalarının maşası olmayı göze alanların ve bu millete kurşun sıkmayı göze alanların olduğunu ayan beyan ortaya çıkardığını ifade etti.

Şehitlerin kanının yerde kalmaması için son bir yıldır mücadele edildiğini belirten Erdoğan, bu işin arkasındakilerle mücadelenin devam ettiğini ve gençlik temsilcileri olarak kendilerinin Türkiye Cumhuriyeti yargısından ve hükümetinden beklentilerinin, 15 Temmuz ihanetinin arkasındaki bütün odaklarla sonuna kadar mücadele edilmesi olduğunu belirtti. 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

'Uyanış'ın Yönetmeni FETÖ'den Gözaltına Alındı

Bilal Erdoğan 15 Temmuz Anma Konuşma Gözdağı Hain FETÖ Darbe Girişimi Tayyip Erdoğan Darbe Gecesi Direniş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500