Bir FETÖ’cünün Günlüğü

Adana’da tutuklanan FETÖ’nün milli eğitim imamı M.D., “Gülen için gözaltına alınmak bir gururdur” dedi.

Bir FETÖ’cünün Günlüğü
Bir FETÖ’cünün Günlüğü Yaren Yalçın
Bu içerik 5025 kez okundu.

Adana’da tutuklanan FETÖ’nün milli eğitim imamı M.D., “Gülen için gözaltına alınmak bir gururdur” dedi.

İddiaya göre Adana’da FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınan milli eğitim imamı M.D., verdiği ifadede “Fethullah Gülen, Peygamber efendimizden sonra gelen kişidir. O, Kur’an-ı Kerim’in eksiklerini tamamlıyor” dedi.

Emniyet güçlerinin düzenlediği operasyon sonucu 13 öğretmen gözaltına alındı. Evlerde yapılan aramada örgüte ait çok sayıda belge ele geçirildi. Belgelerde kimin ne kadar gazete abonesi yapabileceği, ne kadar kurban derisi ve himmet topladığı kaydedilmiş. Zaman Gazetesi’nin tirajının yükseltilmesine yönelik düzenlenen ‘Hedef 3050’ yazılı kampanya listesinde mahallelere göre de aktif üye sayısı belgelenmiş.

Ayrıca okullardaki örgüt üyelerine gönderilen talimatlar da ele geçirildi. Eğitim yılı boyunca yapılması istenen raporda “Okul sohbetleri, yatılı ev kampları, sohbet grubuyla beraber toplu namaz, yarışma, spor karşılaşmaları, sohbet konusunun yazılı dağıtımı, takviye kurslar, arkadaşları eve götürme ve çay ikram etme, okulda arkadaşları ziyaret hediyeleşme, gezi düzenleme, kütüphaneleri ziyaret, okul hocalarını sohbete davet etme” talimatları sıralanıyor.

fetö adana milli eğitim imamı fethullah gülen sohbet himmet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hasan hüseyin     0000-00-00 Vay teröristler vay ne olaylar çikartırmışsıñız siz bu silahlarla