"Bize Sitem Etmeyin!"

Oyuncu Deniz Çakır, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yayınlanmama sebebine ilişkin sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Tuğba Önkibar
Bu içerik 37895 kez okundu.

 

Oyuncu Deniz Çakır, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yayınlanmama sebebine ilişkin sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi izleyicileri ekranlarda diziyi iki hafta üst üste izleyemeyince oyuncuların sosyal medya hesaplarına öfke ve sitem dolu paylaşımlarda bulunmuşlardı. Bazı dizilerin yılbaşı sonrasında aradan zaman geçmesine rağmen yayınlanmamasına dikkat çeken Deniz Çakır, Oktay Kaynarca ile başrolün üstlendiği dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hakkında bir açıklama metni yazarak takipçileriyle paylaştı.

 

 

Dizinin yayınlanmamasıyla alakalı kendilerine yüklenilmemesi gerektiğini belirten Çakır şu ifadelere yer verdi:“Güzel izleyici, ‘Dizi neden yok diye sitemli sözler içindesiniz’ Ama bu kanal ve yöneticiler arasındaki bir durum ve karar. Her sene süresi değişse de olan bir şey… Biz oyuncuları söz sahibi değiliz. Ama siz hep bize sitem ediyorsunuz. Etmeyin çünkü veriyoruz size… Çünkü hayat öğretiyor ki yargılamak kötü, sitem yorucu bir şey. Ne yapalım iki hafta ayrı düştük. Tek derdimiz bu olsun. Tez zamanda yeni bölümde buluşmak dileğiyle, sevgiyle…”

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

THY Seferleri Durdu

edho eşkıya dünyaya hükümdar olmaz yılbaşı tatil deniz çakır sitem sosyal medya oktay kaynarca magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
taner     0000-00-00 Cok uzuldum gercekten cok severek izliyordum ricam cabuk baslayin sevgi ve saygilar