“Çamur At İzi Kalsın”

'Yetenek Sizsiniz'de daha önce yarışan iki kişinin FETÖ soruşturması kapsamına girmesi üzerine Acun Ilıcalı, açıklama yaptı.

“Çamur At İzi Kalsın”
“Çamur At İzi Kalsın” Yaren Yalçın
Bu içerik 1080 kez okundu.

'Yetenek Sizsiniz Türkiye' yarışmasının yapımcısı ve aynı zamanda juri üyesi Acun Ilıcalı, geçtiğimiz hafta 'Yetenek Sizsiniz' 2013 şampiyonu Atalay Demirci'nin tutuklanması, önceki gün ise yarışmanın 2009 finalistinin gözaltına alınması üzerine açıklama yaptı.

Acun Ilıcalı sosyal medyadan yaptığı açıklamada:

Acun Medya olarak bizim vatan haini Fetö konusundaki duruşumuz bellidir. Hayatımın hiçbir döneminde söz konusu terör örgütünün lideriyle bir araya gelmedim, faaliyetlerine en küçük bir yardımda bulunmadım. Geçmişte ve bugün bu terör örgütüyle mücadeleyi yapan devlet büyüklerimize, söz konusu fitnecinin de aralarında bulunduğu güruhun saldırı ve hakaretlerine ragmen, verdiğimiz destek kamuoyunun malumu. Bu açık gerçekler ortadayken, mevcut konjonktürden yararlanmak umuduyla, gerçek karakterlerini ortaya çıkararak iftira ve fitne peşinde koşan aklıevveller, içinden geçtiğimiz zor dönemlerin bir klasiğidir.

Bu fitnecilerden bir köşe yazarı. 11 sene içinde yarışmış 6000 (altıbin) yarışmacıdan ikisi Fetö zanlısı çıktı diye bizim yarışmaları töhmet altında bırakmanın peşine düşmüş. İşin komik tarafı söz konusu fitneci düne kadar Fetö iftiralarının peşinden giderek, yazılarıyla bu karanlık örgütün her türlü iftirasını sahiplenirdi. Şimdi de, darbe girişimiyle uykusundan uyanarak, kirli geçmişini unutturmak için "en iyi savunma hücumdur"u oynuyor. Bu karanlık müfteri fitnecinin farkında olmadığı bir şey var. Milletimiz bizi de, fitneci iftiracıları da zaten tanıyor ve biliyor. Dolayısıyla o çirkin "çamur at izi kalsın" taktiğini tutturması mümkün değil. Ama o dahiyane (!) araştırma önerisi, darbe gecesine kadar Fetö projelerine her türlü desteği veren aklıevvel, fitneci köşe yazarlarını da kapsarsa kendisine kefil bulmakta zorlanabilir.

Acun Ilıcalı’nın o paylaşımı:

15 temmuz darbe girişimi yetenek sizsiniz acun ılıcalı fetö açıklaması gündem son dakika haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500