Ceceli'nin Akıl Hocasının Çok Konuşulacak Ev Buluşmaları

Yeni nesil tasavvufçu olarak bilinen Ahmet Hulusi'nin Amerika'da çekilmiş çok ilginç görüntüleri ortaya çıktı.

Ceceli'nin Akıl Hocasının Çok Konuşulacak Ev Buluşmaları
Ceceli'nin Akıl Hocasının Çok Konuşulacak Ev Buluşmaları Ecem Şenol
Bu içerik 1068 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Mustafa Ceceli ve Selin İmer'in kitaplarına ve öğretilerine sıkı sıkıya bağlı oldukları bilinen toplantılarında tanıştıkları iddia edilen Ahmet Hulusi’nin görüntüleri şaşkınlık yarattı.

Geçen yaz başı “Hacı” lakaplı ünlü popçu Mustafa Ceceli, 9 yıllık eşini tek celsede boşayıp 1 hafta sonra sevgilisi Selin İmer'le evlilik kararı almış, bu durum herkesi şoke etmişti.

Ardından ünlü popçu gündeme bomba gibi düşen yasak aşkını bir an önce resmileştirmek için harekete geçmiş, Mustafa Ceceli'nin bu kararında akıl hocası Ahmet Hulusi'nin de büyük payı olduğu öne sürülmüştü.

Üstelik Ceceli'nin sevgilisi sosyetik güzel Selin İmer'in sosyal medya profillerinde bile Ahmet Hulusi'nin internet sitesinin reklamını yapması ve sık sık sözlerini paylaşması ise dikkatlerden kaçmamıştı. Bütün bu gelişmeler gözleri Ahmet Hulusi'ye çevirdi. Sürekli sarı basın kartı sahibi olan 72 yaşındaki yazarın kimliği merak konusu oldu.

İlk kitaplarını Hulusi Akten adıyla bastıran Ahmet Hulusi'nin olay yaratacak ev buluşmalarının görüntüleri ise geçen günlerde ortaya çıktı. Mustafa Ceceli ve Selin İmer, kitaplarına ve öğretilerine sıkı sıkıya bağlı oldukları Ahmet Hulusi'nin bu ev buluşmalarında tanıştığı öğrenildi.

Üstelik bu buluşmalara başlarda ünlü popçunun eşi Sinem Gedik’in de katıldığı ancak, iddiaya göre Gedik’in daha sonra bu ortamdan koptuğu, bu durumun da çiftin evliliğine olumsuz yansıdığı öğrenildi.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Tarihin En Çirkin 'Çirkin Yasası'

 

Mustafa Ceceli Selin İmer Ahmet Hulusi Tasavvuf Yeni Nesil Ev Buluşması Sinem Gedik Görüntü Şaşkınlık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500