‘Çekilme İddialarına’ Açıklama

Konyaspor Başkanı Hilmi Kulluk'un 'BeIN Sports Türkiye'den çekilmek istiyor' açıklamasıyla ilgili Digitürk'ten flaş bir açıklama geldi.

‘Çekilme İddialarına’ Açıklama
‘Çekilme İddialarına’ Açıklama Meltem Yüksel
Bu içerik 1002 kez okundu.

Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig'in yayıncı kuruluşu Digiturk, Türkiye Futbol Federasyonu ile çalışmaya ve Türk futboluna katkıda bulunmaya devam edeceklerini açıkladı.

Digiturk'ten yapılan açıklamada, "Digiturk, TFF ile yaptığı yayın anlaşmasına binaen Türk futbolunun hali hazırdaki en büyük destekçisidir ve 20 yıldan bu yana iş ortaklığı yaptığı TFF'ye verdiği tüm taahhütlere her zaman bağlı kalmıştır, bağlı kalmaya da devam etmektedir" denildi. Kurumun Türk futboluna katkıda bulunma konusundaki kararlılığına vurgu yapılan açıklamada, "Yayın hakları anlaşmasından doğan her türlü yükümlülük ve ödemeler Digiturk tarafından gerçekleştirilmektedir.

Diğer yandan Digiturk uzunca bir süredir, söz konusu anlaşma kapsamındaki bazı ticari hususlar hakkında TFF'den doğal ve makul taleplerde bulunmaktadır. Digiturk öncelikli gördüğü bu hususlar üzerinde TFF ile çalışmaya devam ederek, Türk futboluna hem ulusal hem de uluslararası alanda katkı sunmaya devam etme kararlılığındadır" ifadeleri kullanıldı.

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Terör Soruşturması Açılan Alpay'dan Açıklama

 

 

 

Konyaspor Hilmi Kulluk BeIN Sports Digitürk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü Youtuber'lar Gözaltında
Ünlü Youtuber'lar Gözaltında
“Yabancıya Kısıtlama Getirmeliyiz”
“Yabancıya Kısıtlama Getirmeliyiz”