CHP'li Öztürk Yılmaz Cumhurbaşkanlığına Aday Oldu

CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday olduğunu açıkladı.

CHP'li Öztürk Yılmaz Cumhurbaşkanlığına Aday Oldu
CHP'li Öztürk Yılmaz Cumhurbaşkanlığına Aday Oldu Meltem Yüksel
Bu içerik 439 kez okundu.

CHP Ardahan Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday olduğunu açıkladı.

CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı merak edilirken ortaya sürpriz bir isim çıktı. Parti Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz Meclis'te düzenlediği basın toplantısında "Milli iradeye komplo kurulmasına izin vermeyiz. Genel başkanımıza da düşüncelerimi açtım. Genel başkan aday olmadığı taktirde adayım. Kenardan aday olmaz, tavşan aday olmaz. Kimseden korkum yok, adayım” dedi.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Sabiha Gökçen Havalimanı’nda cumhurbaşkanlığı için aday olup olmayacağı sorulması üzerine, “Benim adaylığıma gelince, bizim partimizin bir özelliği vardır Cumhurbaşkanlığı adaylarını ben değil, onu Parti Meclisimiz, yetkili organlarımız belirlerler. Dolayısıyla biz önümüzdeki günlerde Parti Meclisimizi toplayacağız, adayımızı da böylece belirlemiş olacağız” ifadesini kullanmıştı.

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Marmaray Sirkeci İstasyonunda Sıcak Anlar

CHP Öztürk Yılmaz Cumhurbaşkanı Cumhurbaşkanı Adayı Haziran Seçim Erken Seçim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500