CHP'li Tezcan'dan Erdoğan'a Eleştiri

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'nın CHP'nin başlattığı "Adelet yürüyüşü"ne ilişkin sözlerini sert sözlerle eleştirdi.

CHP'li Tezcan'dan Erdoğan'a Eleştiri
CHP'li Tezcan'dan Erdoğan'a Eleştiri Ecem Şenol
Bu içerik 813 kez okundu.

Tezcan,  orucunu açıp arkasından hakaret küfrün torbasını açan başka bir Müslüman var mıdır bilmiyorum diyerek bir parti genel başkanı olduğunu ve bu yürüyüşten rahatsız olduklarını ifade etti. Erdoğan’ın herkesi toplayıp aman ha bu yürüyüşü nasıl sustururum, duyulmasını engellerim diye bir çaba içerisinde olduğunu belirten Tezcan Kılıçdaroğlu’nun attığı her adımın her geçen gün bu yürüyüşün ne kadar kutlu bir yürüyüş olduğunu gösterdiğini aktardı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’nın CHP’nin başlattığı “Adelet yürüyüşü”ne ilişkin sözlerine değinerek, genel başkanın bir kutlu yürüyüşü başlattığını ve yürüyüşün başlamasından rahatsız olunduğunu ve Genel Başkanı tehdit etmeye başladıklarını ifade etti.

Tezcan, Erdoğan’ın rahatsız olduğunu ve her gün TV’de bir iftar sofrasında önce orucunu açtığını söylediğini ve arkasından da hakaret ve küfrün torbasını açtığını aktardı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’nın CHP’nin başlattığı “Adelet yürüyüşü”ne ilişkin açıklamalarına değinen Tezcan bu davada MİT tırları davasında yargılama devam ederken ‘hesabını verecekler ben arkasını bırakamayacağım’ diyen kişinin Erdoğan olduğunu ve bunu yargıya müdahale olduğunu söyledi. CHP Genel Başkanını da Erdoğan’ın tehdit ettiğini aktaran Tezcan,  tehdit ederken de savcılara da talimat verdiğini ifade etti.

Erdoğan’ın aslında ‘Sen yürümekten vazgeç git evinde otur.’ dediğini belirten Tezcan, tehdidine pabuç bırakmayacaklarını ve Erdoğan’ın savcılara, çağırın Kemal Kılıçdaroğlu’nu Türkiye’de mazlumların sesi kalmasın dediğini ifade etti.

 

HABERBOX ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

AB'den Türkiye'ye Önemli Ziyaret

CHP Adalet Yürüyüşü Milletvekili CHP'li Vekil Bülent Tezcan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Yürüyüş Açıklama Konuşma MYK
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500