Cinsel İstismar Davasına Gizlilik Kararı

Kilis’te okul müdürü Mustafa Pehlivan’ın yaşları 7, 8, 10 ve 11 olan toplam 14 çocuğa cinsel tacizde bulunduğu soruşturma için gizlilik kararı alındı.

Cinsel İstismar Davasına Gizlilik Kararı
Cinsel İstismar Davasına Gizlilik Kararı
Bu içerik 1910 kez okundu.

İlerihaber.org'da yer alan habere göre, Kilis'in  merkez ilçesinde Hasan Sünnüoğlu Ortaokulu Müdürü Mustafa Pehlivan, geçtiğimiz 16 Mart'ta yaşlar 7 ila 11 arasında değişen 14 çocuğa cinsel tacizde bulunduğu gerekçesiyle tutuklandı.

Soruşturma dosyasına gizlilik kararı getirilirken Kilis Adliyesinde sıkı tedbirler uygulandığı ve soruşturma için adliye personeline konuşma yasağı getirildiği öğrenildi.

MHP’li muhalif Ümit Özdağ geçtiğimiz hafta taciz zanlısı okul müdürünün AKP’li bir vekille akrabalık ilişkisinin bulunduğunu ve tacizin örtbas edilmeye çalışıldığını söylemişti.

Gazeteport’un yerel kaynaklardan edindiği bilgiye göre, Mustafa Pehlivan’ın uzaktan akrabalık bağı bulunan ve baskı kurduğu iddia edilen siyasetçi için AKP Kilis Milletvekili Reşit Polat’ın adı geçiyor.

Öte yandan çocukların ifadelerinde taciz edildiklerini söylediği ve bazı ailelerin şikayetçi olmadığı da iddialar arasında.

Taciz zanlısı okul müdürü Mustafa Pehlivan ise ifadesinde bazı öğretmenlerin kendisini sevmediği için iftira attığını söyledi.

Kilis Barosu soruşturmayı takip için bir komisyon kurdu.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ
Erdoğan'dan 2. Referandum Sinyali

 

 

Cinsel İstismar Okul Müdürü Kilis Mustafa Pehlivan Taciz Hasan sünnüoğlu Ortaokulu Dava Gizlilik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü Youtuber'lar Gözaltında
Ünlü Youtuber'lar Gözaltında
“Yabancıya Kısıtlama Getirmeliyiz”
“Yabancıya Kısıtlama Getirmeliyiz”