istanbul escort

Çocuk Esirgeme Kurumu'na Dev Bağış

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, TFF'den kazandığı 3,5 milyon Euro tazminatı Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağışladı.

Çocuk Esirgeme Kurumu'na Dev Bağış
Çocuk Esirgeme Kurumu'na Dev Bağış Meltem Yüksel
Bu içerik 1246 kez okundu.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in avukatı Rezan Epözdemir, Terim'in TFF'den alacağı tazminatın Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağışlandığını belirtti.

Avukat Epözdemir yaptığı açıklamasında; “Yargılama sürecinde Fatih Hoca bize talimat vermişti ‘Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağışlamak istiyorum' diye. Fakat o günlerde adil yargılamayı etkilemeye teşebbüs olur diye bunu hayata geçirmedik. Hukuki mücadelemiz Çocuk Esirgeme Kurumu’na tazminat gidebilmesi için olacak. Yargıtay'da hükmedilen meblağ ne olursa olsun nihayetinde biz tamamını Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağışlamış olduk” dedi.

Fatih Terim'in, haksız ve tek taraflı olarak iş akdinin fesih edildiği gerekçesiyle TFF aleyhine açtığı 3 milyon 500 bin Euro'luk tazminat davası sonucunda TFF haksız bulunmuş ve TFF'nin Terim'e 9 milyon 324 bin TL erken fesih bedeli ödemesine hükmedilmişti.

Epözdemir, hukuki sürecin tahmin edilenden çok daha uzun sürmesinin ardından her iki tarafın da dosyayı Yargıtay’a götürmesi ve hocanın bağış iradesinin askıda kalmaması için harekete geçtiklerini belirtti.

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Süper Lig'de 26. Hafta

 

 

Fatih Terim TFF Çocuk Esirgeme Kurumu Tazminat Rezan Epözdemir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç Holding'den Süleyman Soylu'ya ‘Özel Jet’ Yanıtı
Koç Holding'den Süleyman Soylu'ya ‘Özel Jet’ Yanıtı
Didem Yılmaz’dan Uğur Dündar Yorumu
Didem Yılmaz’dan Uğur Dündar Yorumu