''Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener Olacak''

Yeni kurulacak partide yer alacak olan Koray Aydın, 2019 yılında Cumhurbaşkanı adaylarının Meral Akşener olacağını söyledi.

''Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener Olacak''
''Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener Olacak'' Ecem Şenol
Bu içerik 727 kez okundu.

MHP'li muhalifler tarafından kurulacak yeni partide yer alacağını açıklayan ve MHP'den istifa eden Koray Aydın, FOX TV'de katıldığı programda 2019 seçimlerinde Meral Akşener'in Cumhurbaşkanı adayları olacağını söyledi.

Cumhurbaşkanı adaylarının Meral Akşener olacağını söyleyen Koray Aydın, Türkiye'de sistemin değiştiğini, cumhurbaşkanlığı seçiminin de 2 türlü hale dönüştüğünü, dolayısıyla 2 turda yarışılacağını aktardı.

Ana muhalefet olunduğunda 2. turda, 1. olanla yarışacak duruma gelinmiş olduklarını ve şu anda Cumhurbaşkanlığını elinde bulunduran AK Parti'nin belli bir gücü olduğunu ifade eden Koray Aydın, daha henüz bir parti kurmadıklarını, kurma aşamasında olduklarını belirtti.

Bu partinin genel başkanlığı görevi Meral hanıma tevdi edilmiş durumda olduğunu dile getiren Aydın, Cumhurbaşkanlığı seçimi olarak, yaptıkları anketlerde Meral hanımın adaylığı durumunda ilk turda birinin seçimi görülmediğini ve o zaman 2. turda Meral hanımın kalması halinde kesinlikle Cumhurbaşkanı seçilebileceğine yürekten inandığını ifade etti. 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Erdoğan'ın 'Racon' Sözlerine Jet Yanıt!

 

 

Koray Aydın Canlı Yayın Açıklama Meral Akşener Cumhurbaşkanlığı Aday Türkiye Değişim 2019 Seçimleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500