Dehşet! Cinayeti Canlı Yayında İtiraf Etti

ATV’de yayınlanan Tatlı Sert programında günlerdir kayıp olan 3,5 yaşındaki Irmak Kupal aranıyordu. Müge Anlı’ya dün konuk olan Himmet Aktürk korkunç gerçeği itiraf etti.

Dehşet! Cinayeti Canlı Yayında İtiraf Etti
Dehşet! Cinayeti Canlı Yayında İtiraf Etti Yaren Yalçın
Bu içerik 1608 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

ATV’de yayınlanan Tatlı Sert programında günlerdir kayıp olan 3,5 yaşındaki Irmak Kupal aranıyordu. Müge Anlı’ya dün konuk olan Himmet Aktürk korkunç gerçeği itiraf etti.

Manisa’nın Alaşehir İlçesi’nde yaşayan 3,5 yaşındaki Irmak Kupal, 14 Ekim’de evinin önünde oynarken 10 dakika içinde kayboldu. 19 Ekim’de Müge Anlı’ya canlı yayına gelen baba Bilal Kupal, kızı Irmak’ın genetik bir rahatsızlığı sebebiyle uzunca süre yürüyemediğini, belirli bir mesafe yürüdükten sonra bacaklarında yaralar oluştuğunu, kendi isteğiyle uzak bir yere gidemeyeceğini belirterek kaçırıldığından şüphelendiğini söylemişti.

Irmak’ın kaybolduğu mahallede hurdacılık yapan Himmet Aktürk’ün , Müge Anlı ekibine küçük kızı en son kendisinin gördüğünü ve evinin önünde oturduğunu söylemesi üzerine eğitimli köpeklerle arama çalışması başlatıldı. Çalışmalar sırasında Irmak’ın ayakkabısını koklayan eğitimli polis köpeği Riya’nın ilk gittiği yer hurdacı Himmet Aktürk’ün evi oldu. Bunun üzerine günlerce programa gelen Aktürk, küçük Irmak’ı gördüğünü fakat olayla ilgisinin olmadığını söyledi.

Programda şüpheli tavırlarıyla ve çelişkili ifadeleriyle dikkat çeken Himmet Aktürk ısrarlı sorulara dayanamadı ve programa ara verildiğinde Müge Anlı’ya Küçük Irmak’ı öldürdüğünü, cesedini Sarıkız Çayı kenarına attığını itiraf etti. Aktürk, stüdyo dışında bekleyen polisler tarafından kelepçelenerek gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre, Himmet Aktürk polise verdiği ifadesinde, 3,5 yaşındaki çocuğa tecavüz ettikten sonra boğarak öldürdüğü, sonrasında cesedi çuvala koyarak hurdacılıkta kullandığı el arabasının alt bölümüne sakladığı ve 800 metre uzaklıkta bulunan çöp konteynerine attığını, çöplerin alınmadığını görmesi üzerine Ilıca Mahallesi Sarıkız bölgesinde bulunan bir bağa götürerek gömdüğünü söyledi.

atv tatlı sert müge anlı manisa alaşehir ırmak kupal himmet aktürk canlı yayında itiraf
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500