Deniz Baykal'ın Eşi İlk Kez Konuştu

Eski CHP Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın tedavisi Ankara Üniversitesi İbn-i Sina Hastanesi'nde sürerken eşi Olcay Baykal yaşadıklarını anlattı.

Deniz Baykal'ın Eşi İlk Kez Konuştu
Deniz Baykal'ın Eşi İlk Kez Konuştu Ecem Şenol
Bu içerik 654 kez okundu.

Ankara Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Erkan İbiş’in dün yaptığı açıklamada, yoğun bakımda tedavisinin sürdüğünü ve bulguların iyi yönde olduğunu söylemişti. Baykal'ın hastaneye kaldırılmasının ardından Antalya'dan Ankara'ya gelen Baykal'ın eşi Olcay Baykal ilk kez konuştu.

Deniz Bey fenalaşınca koruma polisini aradığını, koruma polisi geldiğinde durumun ciddiyetini fark edip hemen ambulans çağırıp, hastaneye kaldırdıklarını ifade eden Olcay Baykal, olayı o an haber aldığını ve hemen Ankara’ya geldiğini dile getirdi.

Deniz Baykal’ın şu anki durumunu anlatan Olcay Baykal, doktorların iyiye gittiğini söylediklerini ama hâlâ risk olduğunu, o yüzden beklediklerini ifade etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Baykal’ın hastaneye kaldırıldığı günden beri tedavi sürecini yakından takip edip, bizzat ilgilendiği, hatta ziyaret edip, başucunda dua okuduğu söylentisini de Olcay Baykal doğrularken, cumhurbaşkanının çok ilgilendiğini, başbakanın da öyle olduğunu dile getirdi. 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

"Bu da Alman Polisinden Terör Güzellemesi"

 

 

Deniz Baykal Açıklama Hastane Ankara İbn-i Sina Doktor Sağlık Olcay Baykal
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500