Dilipak: ''FETÖ Kehanet Güncelledi''

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, darbe girişimi sonrası Fethullah Gülen'in 'kehanet güncellediğini' iddia ederek Eylül sonu harekete geçtiğini ve Aralık sonuna kalmadan bu işi bitireceklerini yazdı.

Dilipak: ''FETÖ Kehanet Güncelledi''
Dilipak: ''FETÖ Kehanet Güncelledi'' Ecem Şenol
Bu içerik 723 kez okundu.

Abdurrahman Dilipak'ın "Kehanet veya karanlığın en koyu anı" başlığıyla yayımlanan yazısında, FETÖ’nün son kehanet güncellemesinin, Eylül sonu harekete geçtikleri ve Aralık sonuna kalmadan bu işi bitirdiklerini ve birilerinin Erdoğan’ın ABD ziyaretini bu açıdan fırsat olarak gördüğünü aktardı.

Avrupa’nın birçok ülkesinin birçok şehrinde esoteric fuarlar olduğunu, konferanslar verildiğini, esoterik marketler açıldığını ve garip tarikatlara üye olan insanlar olduğunu ifade eden Dilipak, bunlardan biri olan “Esoteric Fairs Munich”in 10-12 Kasım 2017 tarihleri ​​arasında Münih’teki Lowenbraukeller Gastronomie GmbH’da düzenlendiğini ve arkası arkasına birçok yerde benzer fuarlar açıldığını kaydetti. Esoteric Kitap Konferansının, ezoterizm alanında çalışan yazar, sanatçı, yayıncı ve kitapçıyı bir araya getirdiğini ve her yıl tekrarlandığını ifade eden Dilipak, bu konferansın, Doğu ve Batı’nın ezoterik akımlarını araştıran ve çalışan çağdaş otoritelerin sunumları, Batılı Ezoterizm, Gnostizm, Teosofi, Mitoloji, Şamanizm, Gül ve Haç’cılık, Kutsal Bilimler, Mekânsallık ve Dünya Dinlerinde tartışılan konuları tartıştıklarını ifade etti.

Buralarda en çok konuşulan konunun, 3. dünya savaşı, kıyamet savaşı, Mesih’in dönüşü, Mehdi, Deccal, Yecüc/Mecüc, uzaydaki canlılar ve gelecek! “Dünya, bölgemiz, ülkemiz, insanlık nereye gidiyor? Onu anlamaya çalışıyorlar. Ve tabi melek, cin, şeytan, kıyamet ve ahiret, cennet ve cehennem! Gibi konular olduğunu ifade eden Dilipak, bu tezgâhta FETÖ’cülerin de olduğunu belirtti.

Batının ahireti unutmuş, “Dünyanın sonu” ile ilgili kurguların peşinde olduğunu ve bunu yaparken de koşar adım kendi cehennemine sırtında odun taşımaya devam ettiğini ifade eden Dilipak, kaçtıklarını sandıkları şeye doğru koştuklarını ama farkında olmadıklarını belirtti. 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Fenerbahçe AsBaşkanı Hayatını Kaybetti

 

Abdurrahman Dilipak Kehanet FETÖ Kutsal Köşe Yazısı Açıklama Eylül Aralık İddia Batı İslam Coğrafyası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500