Dünya Maltepe'yi İzliyor A Haber Yenikapı Mitingi'ni Veriyor

25 gün önce Enis Berberoğlu'nun tutuklanmasının ardından CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun başlattığı Adalet Yürüyüşü bugün devasa bir kalabalıkla buluştu ve Maltepe Miting alanında milyonlar adalet söylemlerinde bulundu.

Dünya Maltepe'yi İzliyor A Haber Yenikapı Mitingi'ni Veriyor
Dünya Maltepe'yi İzliyor A Haber Yenikapı Mitingi'ni Veriyor Ecem Şenol
Bu içerik 932 kez okundu.

Maltepe Miting alanındaki kalabalık adalet söylemleri için bir araya toplanmışken, Kılıçdaroğlu da tarihi konuşmasına başladı. Tüm dünyanın gözü kulağı bir anda Maltepe Miting Alanı’ndaki kalabalığa ve adalet taleplerine kilitlenmişken, A Haber’in yayınında Yenikapı Mitingi’nin yer alması ise dikkat çekti.

Twitter’da birinci sırada yer alan Maltepe Mitingi’nin yanı sıra dünya basınında da gözler Türkiye’ye çevrildi. Yapılan yürüyüşün ve mitingin hak adalet ve barış söylemleriyle dolu olması yanı sıra miting alanına Türk bayrağı, Atatürk posteri ve adalet yazılı dövizler dışında hiçbir şey alınmaması da mitingin verdiği mesajları gösterir nitelikteydi.

Böylesi bir mitingin haber değeri olmadığını düşünen ya da bu mitingi kasti olarak ekrana taşımayan A Haber’in haberciliği ve taraflılığı bir kez daha görülmüş oldu.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

MHP'de 15 İsim İçin İhraç Soruşturması

A Haber Yenikapı Mitingi Maltepe Mitingi Habercilik Medya Kemal Kılıçdaroğlu Basın Açıklama Konuşma Dünya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500