"Dünyanın Tüm Şerefsizleri..."

Oktay Kaynarca, İnstagram hesabından başsağlığı notu yayımlayarak, "Acılarımız bizi daha da güçlendirecek, hepinizi karanlık çukurlarınıza gömecek kadar kinliyiz ve korkmuyoruz" dedi.

Tuğba Önkibar
Bu içerik 1761 kez okundu.

İstanbul'daki bir gece kulübünde yılbaşı gecesi saat 01:15'te yaşanan terör saldırısında 39 kişi hayatını kaybetti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin Hızır Reis’i Oktay Kaynarca da yaşananlara kayıtsız kalmadı.

Oktay Kaynarca, Instagram hesabından başsağlığı notu yayımlarken, "Acılarımız bizi daha da güçlendirecek, hepinizi karanlık çukurlarınıza gömecek kadar kinliyiz ve korkmuyoruz" dedi.

Kaynarca’nın açıklaması şu şekilde:

"Bu karanlık kadar karanlıklarla sizi doğurup büyütüp, bu dünyayı karartmaya çalışanlar, şimdi gidin çocuklarınızın yüzüne bakın ve deyin ki Biz dün gece gözümüzü kırpmadan Allah adına Allah’ın kullarını hiçbir suçları yokken katlettik ki cennete gidebilelim, dünyayı cehenneme çeviriyoruz ki bize cennet bahşedilsin. Ama unutmayın Allah’ın adaleti bu dünyada yaşattıklarınızı size bu dünyada yaşatmak üzeredir. Sonsuza kadar karanlıklarda kalın ve gün yüzü görmesin soyunuz sopunuz, yedi ceddiniz… Şerefsiz, korkak, cahil, pis, çirkin, iğrençsiniz ve tarihe böyle geçeceksiniz. Savaşın bile bir şerefi namusu vardır ama siz namustan, dinden, kitaptan, imandan bile habersiz büyütülmüş zavallılarsınız. Canımızı yakıyorsunuz, birlik oldunuz dünyanın bütün şerefsizleri birlik oldunuz canımızı yakıyorsunuz ama acılarımız bizi daha da bir arada tutacak ve acımız bizi daha da güçlendirecek, hepinizi karanlık çukurlarınıza gömecek kadar kinliyiz ve korkmuyoruz. Milletimizin başı sağolsun."

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

 

300 Polisle Olağanüstü Huzur Operasyonu

 

 

 

edho eşkıya dünyaya hükümdar olmaz oktay kaynarca terör saldırı reina gündem magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500