Ekrandan Cahillik Fışkırdı!

‘Kürk Mantolu Madonna’ romanından beyazperdeye uyarlanacak olan film için ünlü oyuncu Beren Saat’e başrol teklif edildi.

Ekrandan Cahillik Fışkırdı!
Ekrandan Cahillik Fışkırdı! Yaren Yalçın
Bu içerik 1896 kez okundu.

‘Kürk Mantolu Madonna’ romanından beyazperdeye uyarlanacak olan film için ünlü oyuncu Beren Saat’e başrol teklif edildi.

Halen en çok satan kitaplar listesinde yer alan Sabahattin Ali’nin fenomen eseri ‘Kürk Mantolu Madonna’ sinemaya uyarlanıyor. Ay Yapım tarafından uyarlanan filmin başrol oyuncusu olarak Beren Saat’e ‘Maria Puder’ rolünün teklif edildiği öğrenildi.

Muhteşem Yüzyıl-Kösem dizisinden ayrıldıktan sonra kendisine gelen çok sayıda teklifleri inceleyen Beren Saat’in ‘Kürk Mantolu Madonna’ filminin başrolüne sıcak baktığı konuşuluyor.

Acun Ilıcalı’nın kanalı TV8’de yayınlanan ‘Aramızda Kalmasın’ isimli magazin programında ünlü oyuncu Beren Saat’in ‘Kürk Mantolu Madonna’ projesi konuşuldu. Programın sunucularından Funda Özkalyoncuoğlu, “Kitaplar filme uyarlanınca, ben o işi sevmiyorum. Dünyada da örnekleri var, zorlamanın ne anlamı var diye düşünüyorum. Yine de Madonna’nın hayatı enteresan olabilir bizim için; Yani aşkları, ilişkileri filan” yorumu ‘Yok Artık’ dedirtti.

Programın sunucularından Jess Molho’nun, ‘Kürk Mantolu Madonna’ kitabının 1943 yılında basıldığını hatırlatması üzerine Özkalyoncuoğlu, “Aaaa o yıllarda Madonna var mıydı?” şeklinde gafında ısrar etti.

acun ılıcalı tv 8 beren saat sabahattin ali kürk mantolu madonna aramızda kalmasın funda özkalyoncuoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500