Emniyetten Flaş Karar!

Merkez Değerlendirme Kurulu ve Emniyet Genel Müdürlüğü Yüksek Değerlendirme Kurulu'nun aldığı kararla 112 emniyet müdürü ve 79 emniyet amirinin emekli sevk edilip, 487 emniyet müdürü ile 292 emniyet amiri, 486 başkomiser, komiser ve komiser yardımcılığına terfi edildi.

Emniyetten Flaş Karar!
Emniyetten Flaş Karar! Tuğba Önkibar
Bu içerik 1215 kez okundu.

Merkez Değerlendirme Kurulu ve Emniyet Genel Müdürlüğü Yüksek Değerlendirme Kurulu'nun aldığı kararla 112 emniyet müdürü ve 79 emniyet amirinin emekli sevk edilip, 487 emniyet müdürü ile 292 emniyet amiri, 486 başkomiser, komiser ve komiser yardımcısına terfi edildi.

Emniyet Genel Müdürlüğü Yüksek Değerlendirme Kurulu ve Merkez Değerlendirme Kurulu kararlarını açıkladı. Karara göre 191 emniyet müdürü ve emniyet amiri emekliliğe sevk edildi. Toplam bin 265 emniyet görevlisi üst rütbelerine terfi edilirken, 2. sınıftan birinci sınıfa terfi verilmemesi ilgi çekti.
.

Yüksek Değerlendirme Kurulu’nun değerlendirdiği terfilerde ise “212 üçüncü sınıf emniyet müdürü ikinci sınıfa, 275 dördüncü sınıf emniyet müdürü üçüncü sınıfa, 292 emniyet amiri ise dördüncü sınıf emniyet müdürlüğüne, 116 başkomiser emniyet amirliğine, 94 komiser başkomiserliğe, 276 komiser yardımcısı komiserlik rütbesine” terfi edildi. Bu esnada halen 2. sınıf emniyet müdürü olan ve terfi etmeyi bekleyen emniyet müdürlerinin birinci sınıfa terfi edilmemesi dikkat çekti. 

Terfi sonuçları PolNet sitesinden personelin kendine ait kullanıcı adı ve şifresiyle öğrenilebilecek.

emniyet genel müdürlüğü yüksek değerlendirme kurulu terfi emniyet müdür başkomiser emeklilik gündem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500