Erdoğan Camide Rahatsızlandı

Bayram namazını kılmak için Ataşehir Mimar Sinan Camii'ne gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kısa süreli rahatsızlandığı ve durumunun şu anda iyi olduğu öğrenildi.

Erdoğan Camide Rahatsızlandı
Erdoğan Camide Rahatsızlandı Tuğba Önkibar
Bu içerik 2055 kez okundu.

Bayram namazını kılmak için Ataşehir Mimar Sinan Camii'ne gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kısa süreli rahatsızlandığı ve durumunun şu anda iyi olduğu öğrenildi. Saat 05.15 sularında Ataşehir'deki Mimar Sinan Camisi'ne gelen Erdoğan, namaza kısa bir süre kala rahatsızlık geçirdi.

Olayı gören vatandaşlar, "Arkasında namaz kılıyorduk. Aniden fenalaştı. Herkes ayağı kalktı, yardım etmeye çalıştı. Sedye ile dışarı taşıdılar. 5-10 dakika orada tedavi gördü. Namaz henüz başlamamıştı. Cumhurbaşkanı sohbeti dinlemek için gelmişti. Sonra yavaşça yere yattı. İlk müdahalesi burada yapıldı. Sonra dışarı çıkarıldı" dedi.

Camiden ayrılan bir diğer vatandaş ise, yaşananları "Tokalaştıktan sonra oturdu. Şoförünün içeriye girdiğini fark ettim. Gayet normaldi. Sonra aşağıya aldılar 15-20 dakika. Şu an da gayet iyi. Oturuyordu kendisi, bir sıkıntısı yoktu" şeklinde anlattı. 

Rahatsızlığına ilişkin açıklamada bulunan Erdoğan, "Şekere dayalı tansiyon dengesizliği geçirdim. Kısa sürede toparladım. Şu an iyi durumdayım" dedi. 

Erdoğan'ın, camiden çıkıp Üsküdar Kısıklı'daki konutuna geçtiği ve bugünkü programda değişiklik olmayacağı bilgisi alındı.

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Yeni KHK Yayınlandı

 

Recep Tayyip Erdoğan Ataşehir Cami Rahatsızlık Gündem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500