Erdoğan'dan Manidar Pozlar

Kılıçdaroğlu’nun giydiği “Atlet” tartışması sürerken Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ve fotoğrafçısı Murat Çetinmühürdar’dan manidar paylaşımlar geldi.

Erdoğan'dan Manidar Pozlar
Erdoğan'dan Manidar Pozlar Tuğba Önkibar
Bu içerik 2000 kez okundu.

Kılıçdaroğlu’nun giydiği “Atlet” tartışması sürerken Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ve fotoğrafçısı Murat Çetinmühürdar’dan manidar paylaşımlar geldi.

Adalet Yürüyüşü süresince CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu her adımında takip eden Hürriyet gazetesi foto muhabiri Selahattin Sönmez, tarihe geçen 25 günlük eylemin basına yansımayan özel anlarını “Adaleti Yolda Arayanlar” adlı kitapta bir araya getirdi.

Kitapta Kılıçdaroğlu’nun, karavanda kızı Zeynep Kılıçdaroğlu ile beraber öğle yemeğini yediği anlara ilişkin “atletli” fotoğrafı da yer buldu.

Beştepe'de muhtarlara hitap eden Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nun atletli fotoğrafına eleştiride bulundu. Fotoğrafı vatandaşlarına hakaret olarak değerlendiren Erdoğan, "Sen Atatürk'ü böyle atletle, yemek yerken resim çektirdiğine şahit oldun mu?" şeklinde Kılıçdaroğlu’na çıkıştı.

“Atlet” tartışması devam ederken Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fotoğrafçısı Murat Çetinmühürdar’dan yeni fotoğraflar geldi. Erdoğan, torunu ile olan karelerini sosyal medya hesabından paylaştı.

 

Kılıçdaroğlu’na “samimiyetsizlik” eleştirisi yapan Erdoğan’ın “atlet” tartışmasının ardından aile içi pozlarını paylaşması manidar bulundu.

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Eren Bülbül'ün Şehit Edilmesinde FETÖ Parmağı

Recep Tayyip Erdoğan Atlet Manidar Poz Gündem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500