istanbul escort

Erdoğan’dan Melih Gökçek'e İnce Mesaj

AK Parti grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in MHP'den belediye başkan adayı olacağı iddialarıyla ilgili ilk kez yorumda bulundu.

Erdoğan’dan Melih Gökçek'e İnce Mesaj
Erdoğan’dan Melih Gökçek'e İnce Mesaj Meltem Yüksel
Bu içerik 3807 kez okundu.

MHP'den Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olacağı iddialarıyla gündeme gelen eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek hakkında bu kez AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan konuştu.

Meclis’teki grup toplantısının ardından gazetecilerin sorularını cevaplayan Erdoğan, Ankara eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in MHP'den aday olacağı iddialarıyla ilgili soruya “Melih Bey benim 1994’ten beri yol ve dava arkadaşım. Bundan sonra da beraber gideceğimizi zannediyorum” şeklinde cevap verdi.

Ankara kulisleri geçtiğimiz hafta eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e yerel seçimlerde MHP’den aday olması için teklif götürüleceği haberi ile çalkalanmıştı. Haber MHP kaynakları tarafından da doğrulandı.

Dün de MHP lideri Devlet Bahçeli, “Sayın Gökçek’e herhangi bir önerimiz olmamıştır. Aday olmak istiyorum derse MHP’ye şeref kazandırır” ifadelerini kullanmıştı.

Bahçeli’nin sözlerinin ardından Gökçek, “Sayın Bahçeli, Türkiye’nin başı sıkıştığı her anda, ülkenin düze çıkışında anahtar rolü oynamış bir vatanseverdir. Sayın Bahçeli, sözleriyle beni inanılmaz şekilde onore etmiştir. Sözleri bana şeref vermiştir, teşekkür ediyorum” şeklinde yanıt verdi.

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Çocuk Zehirleyen Pinokyo

AKP Melih Gökçek MHP Devlet Bahçeli Meclis TBMM Ankara Recep Tayyip Erdoğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç Holding'den Süleyman Soylu'ya ‘Özel Jet’ Yanıtı
Koç Holding'den Süleyman Soylu'ya ‘Özel Jet’ Yanıtı
Didem Yılmaz’dan Uğur Dündar Yorumu
Didem Yılmaz’dan Uğur Dündar Yorumu