Ergin Ataman'dan Olay Açıklamalar

Galatasaray'dan ayrılan Ergin Ataman, bu ayrılışın ardından bomba açıklamalarda bulundu.

Ergin Ataman'dan Olay Açıklamalar
Ergin Ataman'dan Olay Açıklamalar Ecem Şenol
Bu içerik 860 kez okundu.

Ergin Ataman CNN Türk'te Hakan Çelik'e önemli açıklamalar yaptı. Ergin Ataman, kendisinin en büyük hayal kırıklığının Galatasaray taraftarının basketbola bu denli ilgili olmasına rağmen küçülme kararı alması olduğunu ifade etti.

Kendi görevinin kadroyu kurup başarı sağlamak olduğunu ve maddi kaynakları bulup yaratmanın da yönetimin görevi olduğunu belirten Ergin Ataman, basketbola ilginin inanılmaz artmış durumda olduğunu ve rakipler atılım yaparken Galatasaray’ın sürekli küçülmesinin önemli bir hata olduğunu kaydetti.

Ergin Ataman, bütçenin 4milyona düşürüldüğünü ve bunun playoffta Efes ile oynamadan bir gün önce açıklandığını belirttikten sonra o gece gözüne uyku girmediğini belirtti. Yöneticilerin basketbol şubesini kesinlikle yalnız bıraktığını ve sezon sonu çıkışa geçtiğinde bir tane telefon bile almadığını ifade eden Ataman, kendisinin playofflar öncesi ceza aldığını tahkime itiraz ettiklerini ve cevap alamadığını aktardı. Ataman, ceza aldığı maçta başkanın salonda olmasını istediğini kaydetti.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Günün Özeti

Ergin Ataman Aziz Yıldırım Açıklama Galatasaray Basketbol Ayrılık Bütçe
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500