Ergün Penbe'den Flaş Arda Turan Açıklaması

Galatasaray'ın efsane isimlerinden Ergün Penbe, Arda Turan'ın sarı-kırmızılı ekibe geri dönmek istediğini iddia etti.

Ergün Penbe'den Flaş Arda Turan Açıklaması
Ergün Penbe'den Flaş Arda Turan Açıklaması Ecem Şenol
Bu içerik 1004 kez okundu.

Galatasaray ve A Milli Takım'ın eski yıldızlarından Ergün Penbe, UEFA Pro Lisans Antrenörler Gelişim Semineri ile Futbol Endüstrisi Forum ve Sergisi'nin tanıtım toplantısında açıklamalarda bulundu.

Arda Turan'la ilgili konuşan Ergün Penbe, yıldız futbolcuyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Arda Turan'ın Barcelona'da yeterli süreyi bulamadığını ifade eden Ergün Penbe, Arda’nın tekrar form yakalaması gerektiğini ve Arda'nın oynamasının çok önemli olduğunu kaydetti. Penbe, oynadıkça futbolunu geliştirip, form tutacağını, Barcelona'da yeterli süreyi bulamadığını ve Arda’nın oynadıkça faydalı olacağını dile getirdi.

Arda Turan'ın oynayabileceği bir takıma gitmesi gerektiğine değinen Penbe, 'Arda'nın daha faydalı olacağı kulübe gitmesinin gönlümden geçen olduğunu ve onun da öyle yapacağını düşündüğünü kaydetti. Arda Turan’ın tabii ki Galatasaray'ı çok sevdiğini ve Galatasaray'a dönmek istediğini de bildiğini ifade eden Pembe, dönerse iyi mi olur kötü mü bilinmeyeceğini, ama Arda’nın, Galatasaray'ın yetiştirdiği ve Galatasaray için canını verebilecek bir yıldız olduğunu kaydetti.

Arda Turan'ın adı yaz transfer döneminde sık sık Galatasaray'la anılmasına rağmen transfer gerçekleşmemişti.

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Erdoğan'dan Gökçek'e: 'Bu İşi Fazla Uzatma'

 

 

Arda Turan Galatasaray Barcelona Ergün Penbe Açıklama Transfer UEFA Yıldız Futbolcu Futbol Endüstrisi Anrenör
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500