Erhan Çelik’e 5 Yıl Hapis İstemi

Şarkıcı Gülben Ergen'in cep telefonuna gönderilen hakaret ve tehdit içerikli mesajlar gerekçe gösterilerek Erhan Çelik, şoförü ve asistanı hakkında hazırlanan iddianame, mahkeme tarafından kabul edildi.

Erhan Çelik’e 5 Yıl Hapis İstemi
Erhan Çelik’e 5 Yıl Hapis İstemi Meltem Yüksel
Bu içerik 3163 kez okundu.

Şarkıcı Gülben Ergen'in cep telefonuna gönderilen hakaret ve tehdit içerikli mesajlar gerekçe gösterilerek Erhan Çelik, şoförü ve asistanı hakkında hazırlanan iddianame, İstanbul Anadolu 5. Asliye Ceza Mahkemesi tarafından kabul edildi.

Mahkeme, şikayetçi Gülben Ergen'in UYAP adresinin Sarıyer olduğunu, şikayet edilenlerin de adreslerinin İstanbul Adalet Sarayı yargı çerçevesinde kaldığını gerekçe göstererek, yetkisizlik kararı verdi. Mahkeme, yargılama yapma yetkisinin İstanbul Adliyesi Asliye Ceza Mahkemesi'nde olduğunu belirtip, dosyayı İstanbul Adalet Sarayı'na gönderdi. İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede, şikayetçi Gülben Ergen'in cep telefonuna tehdit ve hakaret içerikli mesajlar geldiği, mesajı yollayan Erhan Çelik'in şoförü Harun G.'nin, Çelik'in azmettirmesi ile iddianameye konu mesajları attığı belirtildi.

Çelik'in asistanı olan diğer şüpheli Seda K.'nin hakaret ve tehdit içerikli mesajlar gönderdiği belirtilen iddianamede, Erhan Çelik, Harun G. ve Seda K. için, "Hakaret, tehdit" ve kişilerin huzur ve sükununu bozma" suçundan 1 yıldan 5 yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılmaları istendi.

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Mesut Yılmaz'ın Oğlu İntihar Etti

 

Erhan Çelik Gülben Ergen Cep Telefonu Dava Hapis
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500